Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre gry trzymają stałe ceny dość długo. To akurat trudno przewidzieć, no chyba że mowa o grach od EA i Ubi.

 

20240918_140312.thumb.jpg.4ffbe96afed402fb7c96f535332c8836.jpg

 

A tymczasem do wcześniej nabytych Sea of Stars i Octopath Traveler 2 dołącza Unicorn Overlord. Teraz się głowię od której zacząć jak już przejdę to co ogrywam teraz.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

Quake.thumb.jpeg.1eb7ac2838d4de13a7ec4e7d41458a77.jpeg

 

No i tym razem to ja zainspirowany postem @Wredny postanowiłem dopełnić dzieła :kaz:

 

Gierka ściągana z jakiegoś sklepiku growego z... Czech. Na alledrogo wszystko co niby "nasze" to z wysyłką za 20 dni, czyli sami najpierw by to ze stanów ściągali. A tak, od sąsiada zza południowej granicy przyszło w 3 dni :drakeyeah:

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnie zakupy :) Część lokalnie, część z Nipponu. 

Gierki NTSC-J w większości po angielsku. 

 

qzakupki.thumb.jpg.86d6e5872832495d236c0059c7744b99.jpg

 

To Taito Memories, to najbardziej ekonomiczna opcja zagrania w RayStorm na fizyku :) 

DMC - audio po angielsku, menu chyba też, tylko napisy w krzakach,

MGSy - rdzenne Japończyki - ale to tylko do kolekcji jako kolejne wydania tych gier :)

Gry sudy I ace combat - po angielsku, DJ Max chyba też (kiedyś miałem już to wydanie o ile dobrze pamiętam)... RRV wpadł przypadkiem, bo PAL już mam 

 

qzakupki2.thumb.jpg.44dd52090995de4ddec49ed7cd4291bd.jpgqzakupki3.thumb.jpg.0e906cc2a7e8fc364a88a107023f23c1.jpg

 

A BB kupiłem bo wypada mieć na fizyku, a nie tylko cyfrę.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...