Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Paolo de Vesir said:

Mimo, że mnie interesuje wersja XSX to też podłączam się do pytania - słyszałem, że na nośniku jest tylko połowa pierwszego aktu i resztę trzeba dociągnąć, a na reseterze padło, że na płycie jest cała gra z pierwszym DLC, a do pobrania jest to drugie i remaster.

Na Xboxa lepiej kupić cyfrową wersję deluxe z dodatkami prosto z Nigerii za mniej niż stówę :nosacz2:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał(a):

Ale masz napisane, że zawiera Expansion Pass, czyli automatycznie nie zawiera dodatków, tylko kodzik na pass, który te dodatki umożliwia pobrać gratis.

Dla mnie to po prostu info, że cała zawartość Passa jest w zestawie. Jeżeli dodatku Lake House nie ma na płycie no to chujowe zagranie, bo ten ma chyba premierę razem w fizykiem?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Czoperrr napisał(a):

Na Xboxa lepiej kupić cyfrową wersję deluxe z dodatkami prosto z Nigerii za mniej niż stówę :nosacz2:

 

Drażni jednak ta niekonsekwencja w wydaniach pudełkowych, taki Cymbergaj ma np. DLC na płycie.

Odnośnik do komentarza

Kolejny "plej" do kolekcji :obama:

Gdy lata temu dostałem od dziadków PSXa, w pakiecie był Final Fantasy VII. Później podczas zakupu PS2 pierwszym tytułem obowiązkowo musiał być Final Fantasy X. Zanim jeszcze uzbierałem na PS3, na półce stał już Final Fantasy XIII. Niestety, gdy kupiłem PS4 żadnego "fajnala" jeszcze nie było, ale tym razem już są, więc nie mogło być inaczej

 

DSC_1933.JPG

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał(a):

Dla mnie to po prostu info, że cała zawartość Passa jest w zestawie. Jeżeli dodatku Lake House nie ma na płycie no to chujowe zagranie, bo ten ma chyba premierę razem w fizykiem?

 

Obejrzałem na YT dwa unboxingi pudła na PS5. Jest tylko jedna ulotka z kodem na Alana 1, czyli wszystkie DLC do AW2 muszą być na płycie :ohboy:

 

I jest alternatywna okładka na odwrocie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...