Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, drozdu7 said:

Może to nie temat na taki wywód, chociaż uważam za Remake The Last of Us za zwyczajny skok na kasę. I to właśnie wobec najwierniejszych fanów marki,którzy i tak grę kupią. Co tym bardziej jest obrzydliwe. 

Sami gracze być może nie powinni tego wspierać. 

Z drugiej strony dlaczego minusowac Ojczyznosława? A w czym lepsze są zakupy indyków na Switcha za 250zl gdzie ich realna cena to czasem kilkanaście - kilkadziesiąt złotych. Albo japońskie importy gier o cyckach za grubą kasę, przecież to też często jest sztuczna wartość. Ale wtedy lecą same plusy. 

Tak tylko zwracam uwagę (oczywiście Naughty Dog jebac za ten manewr) 

 

Nie zniechęcaj, na rekord idziemy :)

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, drozdu7 napisał:

A w czym lepsze są zakupy indyków na Switcha za 250zl


Różnica jest zasadnicza. Wiele indyków na Switcha za 250pln w pudełku mocno zyskuje na cenie bo stanowi sporą wartość kolekcjonerską.
Np. Shantae and the Pirate's Curse, które kosztowało 30-40 dolarów za wydanie podstawowe w LRG, można teraz sprzedać za grubo ponad tysiąc plnów. A takich przykładów jest masa.
Wartość cyfry i pudełka to często dwie różne bajki.

Odnośnik do komentarza
42 minutes ago, giger_andrus said:


Różnica jest zasadnicza. Wiele indyków na Switcha za 250pln w pudełku mocno zyskuje na cenie bo stanowi sporą wartość kolekcjonerską.
Np. Shantae and the Pirate's Curse, które kosztowało 30-40 dolarów za wydanie podstawowe w LRG, można teraz sprzedać za grubo ponad tysiąc plnów. A takich przykładów jest masa.
Wartość cyfry i pudełka to często dwie różne bajki.

 

A The Last of Us Part 1 stanowi moją wartość rozrywkową i cena 350zł jest odpowiednia za rozrywkę jaką mi gra dostarczy. 

  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza
Just now, MEVEK said:

Widze ze cos slabo sie staraja. Ja oberwalem kolo 50 za kupno PS Classica.  To byly czasy, nie to co teraz - same faje na forum :reggie:

Ja liczyłem na minimum 30, no ale widać to bardziej sfora ujadających ratlerków niż wataha groźnych wilków. No cóż, nie pierwsze to rozczarowanie i nie ostatnie. Mogłoby ND wypuścić wersję TLoU 2 na PS5 niczym się nie różniącą za te trzy i pół bomby, może wtedy więcej by się zebrało za zakup

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, Homelander said:

Ja liczyłem na minimum 30, no ale widać to bardziej sfora ujadających ratlerków niż wataha groźnych wilków. No cóż, nie pierwsze to rozczarowanie i nie ostatnie. Mogłoby ND wypuścić wersję TLoU 2 na PS5 niczym się nie różniącą za te trzy i pół bomby, może wtedy więcej by się zebrało za zakup

 

Powiedz chociaż ze sprzedaż jak tylko wbijesz calaczka :facepalm:

Odnośnik do komentarza

No jako Gira jest spalony, więc nic dziwnego, że chcąc się odciąć zachowuje się inaczej. Przecież jako GregZ to był różowy Power Rangers Nintendo w CW z Marianem w avatarze. :) Był sobie GearsUp, fan Nintendo, a plus minus w tym samym czasie, po latach niebycia na forum zjawia się GregZ i dla odmiany mało co pisze o Nintendo. Jak podczas afery minusikowej pytałem o gamertaga GearsUp'a to ten zasłaniał się "prywatnością" - prywatnością publicznego gamertaga xd I jeszcze to domaganie się minusów, żeby wszyscy widzieli: PATRZCIE, MINUSIKI NIE ROBIĄ NA MNIE WRAŻENIA!!! Ale to ty dzwonisz, nikt nie pytałl. Jeśli to przypadek to zajebisty. Więcej na ten temat nie chce mi się pisać, bo w sumie chuy mnie to obchodzi poza tym, że mocno rzuca się w oczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...