Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Ukukuki napisał:

Co jest takiego super w pakowaniu Apple? małe białe pudełeczko jak większość telefonów. Steam Deck ładnie zapakowany w etui ochronne :cool:


Otworzyłeś kiedyś przesyłkę od Apple?

1 strzał, to karton główny w którym przychodzi. Rozchylasz boki i wysuwa się karton z laptopem. 
Drugi strzał to minimalizm i detale. Schludnie, estetycznie, folia, dźwięk i napis hello po odpaleniu.

Potem kup HP czy innego Della, to zrozumiesz. 
Apple-Xbox series X

HP, Dell itp- PS5.

 

Wkładka z napisem Jump in, gąbka, konsola na 1 planie, reszta ładnie ukryta. To są detale, ale przyciągają uwagę. Świadczy o podejściu, często ma odwrócić uwagę i dac złudzenie premium, a wszystko i tak robione w tych samych fabrykach albo sąsiednich. 

Dużo osób ma to gdzieś, wyciąga i używa. Karton często leci do kosza na śmieci. 


 

BC278D2C-BB76-43D4-A4B2-7EA12467B983.jpeg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, iluck85 napisał:

Otworzyłeś kiedyś przesyłkę od Apple?

1 strzał, to karton główny w którym przychodzi. Rozchylasz boki i wysuwa się karton z laptopem. 
Drugi strzał to minimalizm i detale. Schludnie, estetycznie, folia, dźwięk i napis hello po odpaleniu.

Potem kup HP czy innego Della, to zrozumiesz. 
Apple-Xbox series X

HP, Dell itp- PS5.

 

Wkładka z napisem Jump in, gąbka, konsola na 1 planie, reszta ładnie ukryta. To są detale, ale przyciągają uwagę. Świadczy o podejściu, często ma odwrócić uwagę i dac złudzenie premium, a wszystko i tak robione w tych samych fabrykach albo sąsiednich. 

Dużo osób ma to gdzieś, wyciąga i używa. Karton często leci do kosza na śmieci.

 

Kupiłem już kilka rzeczy od Apple i nic tam mnie nie zaskoczyło ani nie miałem wrażenia pudełka premium. Xbox za to zrobił wrażenie wkładką piankową, fajnie zabezpieczona konsola. No jeszcze mnie nie pogrzmociło żeby się kartonem przejmować. Lubię zbierać gierki ale pudła z elektroniki idą do kosza. 

Odnośnik do komentarza

Mnie interesuje tylko jakość produktu. Pakowanie premium to dla mnie dorzucenie niezbędnych akcesoriów wraz z produktem. DJI fajnie to robi ze swoimi produktami. Apple akurat wypada tutaj żałośnie, brak słuchawek w zestawie, ładowarki, tylko kabelek. Obecnie nawet dają już tylko jedną naklejkę z jabłuszkiem xD  a wywaliłem na telefon prawie prawie 7000 zł xD To dopiero zalatuje tandetą jak jesteś wieloletnim klientem i widzisz w jaką stronę to idzie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...