Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ze stosunkowo ostatnich takich przypadków jest jeszcze Forza Horizon 2, gdzie wersja na Xboxa 360 oprócz oczywiście o wiele gorszej grafiki została pozbawiona kluczowego gameplayowego ficzera czyli jazdy po wertepach.

 

A z innych gier to pamiętam jak ogrywałem Raymana 2 w wersji na PSX i choć gra wyglądała na pierwszy rzut oka identyczniebdo wersji pecetowej, to po jakimś czasie dopiero zdałem sobie sprawę że zabrakło kilku leveli, a cutscenek prawie nie było. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, ASX napisał(a):

A z innych gier to pamiętam jak ogrywałem Raymana 2 w wersji na PSX i choć gra wyglądała na pierwszy rzut oka identyczniebdo wersji pecetowej, to po jakimś czasie dopiero zdałem sobie sprawę że zabrakło kilku leveli, a cutscenek prawie nie było. 

 

A z kolei wersja na PS2 dostała jeszcze więcej niz wersja PCtowa. A może to była trójka, już nie pamiętam. 

Odnośnik do komentarza

Kurcze kiedyś człowiek olał tyle gier w czasach X360/PS3. Teraz by pyknał, ale nie ma już na czym. Np Spidermany Edge od Time i Shattered Dimensions, X men Origins Wolverine, Transformersy, Syndicate ta strzelanka, albo seria Resistance która zupełnie mnie mineła. 

No sporo by człowiek zebrał.

Teraz pewnie drogie kurewsko, a i samą konsolę kupić żeby nie była trupem i podziałała latami to też trzeba umieć 

Odnośnik do komentarza

Jedno z drugim może się łączyć, co pokazał MS i Nintendo. Co prawda w przypadku Nintendo mam tę obiekcję, że oferują swoje stare tytuły tylko w ramach abonamentu bez możliwości kupna i aktywnie zwalczają bohatersko nawet PDFy z poradnikami do trzydziestoletnich gier, ale jednak coś w tym temacie też grzebią.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, drozdu7 napisał(a):

Teraz pewnie drogie kurewsko, a i samą konsolę kupić żeby nie była trupem i podziałała latami to też trzeba umieć

PS3 i X360 są w dobrych cenach i późniejsze wersje nie są awaryjne. Większość gier jest tanich, gorzej jeśli chciał byś ograć bardziej niszowe gry np. Folklore, Puppeteer czy właśnie Spider Shattered.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Badus napisał(a):

Spider-Man 2 (na podstawie filmu Ramiego). Na PS2 sztos, namiastka open world i takie pierwsze GTA z superhero chyba, za to wersja na PC robiła inna ekipa i było to totalne gówno.

W drugą stronę SC: Double Agent na PS2 był legitną skradanką, a na ówczesnych next genach... niekoniecznie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Jukka Sarasti napisał(a):

W drugą stronę SC: Double Agent na PS2 był legitną skradanką, a na ówczesnych next genach... niekoniecznie.

Też była bardzo spoko, ale to tak naprawdę dwie różne gry w tym samym settingu. Były różnice w systemach, prowadzeniu fabuły (wersja na past-geny miała np. wstawkę z Lambertem przerywającym misję, by poinformować Sama o bardzo ważnym wydarzeniu nadającym ton i kierunek całej historii, co w wersji next-genowej nie ma miejsca i to samo bardzo ważne wydarzenie nadające ton i kierunek całej historii jest po prostu przekazywane w cutscence ot, tak) i misjach, więc też można to potraktować jako przykład portu, który mocno różnił się pomiędzy generacjami.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ukukuki napisał(a):

 

A z kolei wersja na PS2 dostała jeszcze więcej niz wersja PCtowa. A może to była trójka, już nie pamiętam. 

To była dwójka. Dostała podtytuł Revolution i doszło parę zmian, nowego contentu ale tbh dla mnie ten port to przykład, że więcej nie zawsze znaczy, że lepiej. Zabrali "bełkot" postaci na rzecz normalnego VA, co jednak odbiera klimat pierwotnego wydania. Teraz mamy w pełni interaktywny hub po którym łazimy i wybieramy kolejne poziomy ale przekombinowali w moim odczuciu i nawet nowe poziomy nie dorównują starym. Na plus odświeżona grafika.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mari4n napisał(a):

W tym miesiącu kompletny brak litości dla portfela.

 

IMG_20240719_124419.thumb.jpg.d77c6a7d38f793ba41d0a2b52b707030.jpg

 

To już moje drugie N64, poprzednie sprzedałem lata temu. Trochę żałuję, bo wszystko było bardzo zadbane, a analog nie miał luzów. No i miałem do tego SM64, Smasha, Yoshi Story i kilka innych gier.

Z tą dostałem Armorines, ale coś jest nie tak, bo gra potrafi na kilka sekund się zaciąć, i cofnąć do punktu kontrolnego, albo nie wczytuje dwóch żołnierzy na początku gry. Dzisiaj jeszcze mi się zdarzyło, że jak padłem, to zrespiłem się z 0HP i nie mogłem wchodzić w interakcję z otoczeniem. Do tego gra jest po niemiecku

Tak poza tym to wszystko wyczyściłem, z analoga wysypałem sporo zmielonego plastiku, i zdarłem te obrzydliwe naklejki. Teraz wygląda tak:

 

IMG_20240721_143958.thumb.jpg.a512daa48e753fff1a2f8f0736a3c512.jpg

 

Idealnie nie jest, ale lepiej niż było.

Joya możesz nowego kupić na ali, są całkiem dobre. A konsole polecam podpiąć kablem s-video to i obraz będzie znośny

Odnośnik do komentarza
15 hours ago, Mari4n said:

W tym miesiącu kompletny brak litości dla portfela.

 

IMG_20240719_124419.thumb.jpg.d77c6a7d38f793ba41d0a2b52b707030.jpg

 

To już moje drugie N64, poprzednie sprzedałem lata temu. Trochę żałuję, bo wszystko było bardzo zadbane, a analog nie miał luzów. No i miałem do tego SM64, Smasha, Yoshi Story i kilka innych gier.

Z tą dostałem Armorines, ale coś jest nie tak, bo gra potrafi na kilka sekund się zaciąć, i cofnąć do punktu kontrolnego, albo nie wczytuje dwóch żołnierzy na początku gry. Dzisiaj jeszcze mi się zdarzyło, że jak padłem, to zrespiłem się z 0HP i nie mogłem wchodzić w interakcję z otoczeniem. Do tego gra jest po niemiecku :sick:

Tak poza tym to wszystko wyczyściłem, z analoga wysypałem sporo zmielonego plastiku, i zdarłem te obrzydliwe naklejki. Teraz wygląda tak:

 

IMG_20240721_143958.thumb.jpg.a512daa48e753fff1a2f8f0736a3c512.jpg

 

Idealnie nie jest, ale lepiej niż było.

Polecam pady z Retrofighters.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...