Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Wredny napisał(a):

 

Jakie "wsio"?

A dwie części Revelations, remake czwórki, który zjada oryginał? ( o Code Veronica i Outbreakach nie wspominam, bo zakładam, że piszesz o współczesnych sprzętach)

Kurła Revelations, dzięki bo zapomniałem całkowicie :hi:już dopisuje do listy 

remake 4 kupiłem na premierę, przeszedłem i sprzedałem ale teraz wciągnę wersje gold 

a Veronice (btw jedna z moich ulubionych części) mam zakupioną wersję cyfrową 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, ProstyHeker napisał(a):

DJ Heker wjeżdża na pełnej! Kupiłem se DJH, póki jeszcze da się to dostać za równowartość trzech kebabów. Kabel od dongla w stanie 6/10, ale jak się rozpadnie do końca, to sobie przylutuje nowy. Od lat chciałem to dorwać, ale jakoś zawsze nie było po drodze. Celowałem w wersję X360, ale jest 2x droższa i ciężko dostępna.

 

Z 7 lat temu kupiłem sobie taki sam deck i już wtedy także miał "zużyty" kabelek od dongla. To nie jest nawet kwestia zużycia, tylko w tych donglach oplot robili z mieszanki gówna i plasteliny. Także nie przejmuj się, mój deck mimo że nie używany praktycznie wcale pewnie ma kabel w podobnym stanie i jakbym to teraz wyciągnął z pudełka to bym zobaczył że oplot nie istnieje XD

 

Swoją drogą to od dawien dawna po dziś dzień kosztuje raczej grosze. Swój pamiętam kupiłem będąc w Szczecinie za 40zł. Zestaw z grą na PS2, wszystko lux (poza tym oplotem oczywiście), nawet pudełko było, tylko brak tej kolorowej obwoluty. Myślałem, że to okazyjna cena a wyszło że to po tyle chodzi :nosacz:

 

Wersja na X360 się czymś różni? Dongiel jest na USB, więc wydawałoby mi się, że będzie uniwersalny dla wszystkich konsol, a różnica jest jedynie w grze. Samą grę z kolei idzie kupić za grosze.

 

6 godzin temu, ProstyHeker napisał(a):

Dalej Flinstonowie w wersji PL - gierka na CD, śmiesznie tania i wpadła w oko żonie. Taki jakiś crapik, ale żona lubi gierki typu łatwe, dziecięce. Spuszczę jej łomot i się skończy rumakowanie!

 

Logo "Blast!" na okładce to wręcz "Seal of shit quality" :dynia: Mimo to wierzę ci, że może się podobać jak ktoś lubi proste gierki :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Quake96 napisał(a):

 

Z 7 lat temu kupiłem sobie taki sam deck i już wtedy także miał "zużyty" kabelek od dongla. To nie jest nawet kwestia zużycia, tylko w tych donglach oplot robili z mieszanki gówna i plasteliny. Także nie przejmuj się, mój deck mimo że nie używany praktycznie wcale pewnie ma kabel w podobnym stanie i jakbym to teraz wyciągnął z pudełka to bym zobaczył że oplot nie istnieje XD

 

Swoją drogą to od dawien dawna po dziś dzień kosztuje raczej grosze. Swój pamiętam kupiłem będąc w Szczecinie za 40zł. Zestaw z grą na PS2, wszystko lux (poza tym oplotem oczywiście), nawet pudełko było, tylko brak tej kolorowej obwoluty. Myślałem, że to okazyjna cena a wyszło że to po tyle chodzi :nosacz:

 

Wersja na X360 się czymś różni? Dongiel jest na USB, więc wydawałoby mi się, że będzie uniwersalny dla wszystkich konsol, a różnica jest jedynie w grze. Samą grę z kolei idzie kupić za grosze.

 

 

Logo "Blast!" na okładce to wręcz "Seal of shit quality" :dynia: Mimo to wierzę ci, że może się podobać jak ktoś lubi proste gierki :D

Wersja X360 różni się... guzikami! Zamiast x, kółka, kwadratu i trójkąta jest ABXY i nie są kompatybilne. Jedynie PS2 i PS3 działają z tym samym zestawem. X360 jest dużo rzadsza i po prostu mniej ludzi kupiło, stąd cena wersji PS3 oscyluje wokół 70 zł a X360 wokół 150 zł.

 

Kabel już poprzedni user oblepił izolacją, jak padnie, to wymienię, raptem 4 żyły proste do zalutowania :) jest mnóstwo ogłoszeń bez tego dongla, a ludzie mogli go zostawić i w byle serwisie GSM wymienić kabel za grosze, toć to 5 min roboty, zamiast na śmietnik... Gierka fajna, choć po godzinie nadgarstek boli xD

 

Co do Flinstonów - yep, od początku widziałem to logo. Nie odbiorę jednak żonie zajaweczki, szczególnie że jakieś 25 zeta :rayos:

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Suavek napisał(a):

Skromne zakupy pod znakiem staroci, których w cyfrze obecnie się nie dostanie. W tym kolejny Star Trek, w którego akurat nigdy nie grałem.

 

PC.thumb.jpg.158eb06559b0cc4d791647e228f5e3ee.jpg

 

Ech, gdyby jeszcze jakieś fajne wydanie big boxowe Klingon Academy się trafiło...

Sławku, jak się Oni zestarzało? Mój ostatni kontakt był w podstawówce, demo z CDA, które średnio działało. Jakoś mnie ciągnęło do tego tytułu, może by człowiek na plejaka dorwał :)

Odnośnik do komentarza

Prosty typ ze mnie, widze logo microprose daje plusik.

 

34 minuty temu, ProstyHeker napisał(a):

Sławku, jak się Oni zestarzało? Mój ostatni kontakt był w podstawówce, demo z CDA, które średnio działało. Jakoś mnie ciągnęło do tego tytułu, może by człowiek na plejaka dorwał :)

Mam dokladnie to samo doswiadczenie z Oni. Ale podskornie celowalbym teraz w wersje pc.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, ProstyHeker napisał(a):

Sławku, jak się Oni zestarzało? Mój ostatni kontakt był w podstawówce, demo z CDA, które średnio działało. Jakoś mnie ciągnęło do tego tytułu, może by człowiek na plejaka dorwał 

Ominęła mnie ta gra na premierę. Ostatnio się zainteresowałem po obejrzeniu poniższego materiału. Gość twierdzi, że tak średnio się zestarzało, ale mimo tego mnie tytuł zaintrygował. Tym bardziej, że jest jakiś community patch na PC.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...