Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.08.2024 o 19:03, kubicz napisał(a):

Będąc wczoraj wieczorem w supermarkecie zobaczyłem, że mają "plastikowe trumny" w dobrej cenie. A że nie posiadam konsoli od czasów PlayStation 2, to pomyślałem, że kupię i zobaczę w co tam można zagrać.

 

 

zielonatrumna.jpg

Gdzie i za ile w tej dobrej cenie, jeśli można wiedzieć? :)

Odnośnik do komentarza

Zakupy z ostatnich tygodni. Paradoksalnie najbardziej cieszą wyrwane za parę groszy TLOU i AC na PS3, bo świetny stan i polskie premierowe chodliwe wydania (żadne tam essentiale, Asasyn z dubbingiem!).

 

Do tego zachwalane SoS, uzupełnienie kolekcji Finali i MGS + promka na Switcha na grę o której nic nie wiem ;)

 

20240821_115531.thumb.jpg.ea855ccdaf21735bb7061b00f7e5553b.jpg

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MacLeSkr napisał(a):

Gdzie i za ile w tej dobrej cenie, jeśli można wiedzieć? :)

Za 1600 zł w Auchan Wola Park. Chcieli się pozbyć konsol, dlatego dali taką cenę. Z miesiąc (a może dwa?) temu sprzedawali XSS z dwoma padami i trzema miesiącami gp za 999 zł. Wiadomo, że jeszcze kilka złotych można przytulic na kartę skarbonka.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, okens napisał(a):

Nawet nie chce mowic jak to Into the breach jest pieknie wydane. Naklejki, ksiazeczka z przeciwnikami i mechami i mini plakat do jednej z najlepszych strategi turowych na switcha. Bajka.

Tylko nie wiem czy to ja jestem za glupi na ta gre czy jest za trudna bo za cholere nie da sie tego przejsc

20240821_221029.jpg

Początki są ciężkie ale to na spokojnie trzeba:sonkassie:

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.08.2024 o 17:27, Suavek napisał(a):

Wkleję pożywkę dla pudełkowców i hejterów blachy. :D Zamówiłem sobie w promocji edycję premierową Armored Core VI na PC. Czytam w opisie, że w opakowaniu plakat, naklejki, pocztówki, tak jak na konsolach, więc fajnie, zawsze to jakiś bonus w pudełku.

 

Jakież było moje zdziwienie, gdy odebrałem paczkę, czy raczej tekturową kopertę... Myślałem, że Media Markt coś najebał. Ale nie, wszystko się zgadza. Jest gra w postaci klucza steam i wszystkie dodatki.

 

1kopia.thumb.jpg.07b145d0de408d1bf2091f882a205e06.jpg

 

Szkoda tylko, że WSZYSTKO w tekturowej kopercie :balon:

2kopia.thumb.jpg.95914b0e04f5bf697882679058e7dd0a.jpg

 

Cena oczywiście przed promocją.

 

Nie żebym żałował zakupu, ale rozczarowania też nie będę ukrywał. ;) Nijak się to nadaje na półkę, tylko do szuflady.

 

A w ogóle to za tydzień premiera Gundam Breaker 4, a tu kolejna gra z customizacją mechów... Sam nie wiem, czy zaczynać AC6. Dobrze, że niedługo urlop.

Nie no AC6 nie zagrać, a lubić mechy to zbrodnia. Z ciekawości próbowałeś Megaton Musashi W: Wired?

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Dr.Czekolada napisał(a):

Nie no AC6 nie zagrać, a lubić mechy to zbrodnia. Z ciekawości próbowałeś Megaton Musashi W: Wired?

Nie. Mam na oku/wishliście, ale sporo dobrego też słyszałem, więc kwestia czasu.

 

Za dużo gier, za mało czasu, w tym tkwi problem. ;)

 

Zainstalowałem AC6 i już mi się podoba, ale i tak pójdzie na dalszy plan za tydzień, jak GB4 wyjdzie. Inna liga, wiem, ale mam słabość do Gundamów. No i gatunek bardziej przystępny.

Odnośnik do komentarza

Przez ostatnie ponad pół roku miałem kryzys gracza. Sprzedałem Switcha (:facepalm:), zamieniłem PS5 na XSX aby finalnie go sprzedać po kilku miesiącach… 

 

I ostatnie dwa miesiące byłem bez niczego, troszeczkę zaczynało brakować mi grania i ponownie przywitałem KRÓLA :obama: a teraz uciekam grać dalej :bye:

 

IMG_0013.thumb.jpeg.b77ef04d5a3e5ccd24b97b0e6570afc9.jpeg

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Badus napisał(a):

@Ukukuki, polecisz jakiś ekran OLED pod starsze gierki (chociaż myślę też bardziej pod Switcha)?

 

 

Sam szukam, na razie mam na oku ASUS ZenScreen OLED 15.6 lub tańsza opcja coś z aliexpress, można dorwać poniżej 1000 zł jednak to są moim zdaniem za małe monitory pod Switcha. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
On 8/21/2024 at 11:41 AM, messer88 said:

SEKIRO w końcu odkupione w dobrej cenie, ER wpadł urodzinowo. Wolałbym cyfrę w tym przypadku no ale będę miał płytkę, która sobie latała po pudełku niestety.

 

Miyazaki kocham dla ciebie. 

 

 

IMG_1195.jpg

Dlaczego wolisz Eldena w cyfrze a Sekiro w pudełku pomimo wysokiej ceny? Cyfrę na Xboxa można kupić za kilkanaście złotych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...