Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, darkos napisał(a):

Znalazlem na olx w swoim mieście nie lada okazje. Za jedyne 100 zł z odbiorem osobistym kupiłem 32 cale Sony Trinitron :woot: Ideał do mojego kącika retro.

Screenshot-20240821-162902-OLXpl.jpg  Screenshot-20240821-162916-OLXpl.jpg

 

Pojechałem kupiłem.

 

20240821-164543.jpg

 

Przywiozłem i spędziłem dwie godzinki grając w nieśmiertelnego Colina 2 szykując sie do turnieju w tą grę.:cool2: Ten Bydlaczek w 32 calach zawsze był moim marzeniem i aż nie wierzę ze udalo mi się go kupić bez koniecznosci jechania setek kilometrów :obama: 

 

20240821-203651.jpg

 

Do tej pory udało mi się kupić za dosłowne grosze kilka CRT ale przeważnie w 29 calach. Tym razem jednak mając już tego holy graila chyba wystawię pozostale na olx, lub podaruje Podlaskiemu centrum gier retro. :whistling:

 

20240109-164912.jpg

 

Pozdrawiam zakupowiczów :hi:


PSX nie obsługuje formatu 16:9 masz tutaj rozciągnięty obraz z 4:3.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.08.2024 o 11:46, Ukukuki napisał(a):

PSX nie obsługuje formatu 16:9 masz tutaj rozciągnięty obraz z 4:3

 

I tu cię może zaskoczę, ale od tej reguły są pewne wyjątki. Osobiście natrafiłem na możliwość włączenia formatu "widescreen" w... pierwszym Colin McRae Rally. Swoją drogą dziwne jest, że dwójka już tej opcji nie ma :dunno:

 

A ja przybywam z najnowszym nabytkiem, który pozwoli mi w końcu pobawić się dłużej z PSVR :macek:

 

superhot.thumb.jpeg.c243485d817536533de70aeee6362caf.jpeg

 

 

O SuperHot generalnie kiedyś coś słyszałem i widziałem, ale było to dosyć dawno temu i wówczas kompletnie mnie ta gra nie zainteresowała. Dopiero gdy pobrałem ostatnio dwa pakiety demek na PSVR i wśród nich odkryłem demo SuperHot VR, obczaiłem w końcu ten tytuł i totalnie się nim zajarałem. Ograłem demko i odpaliłem Allegro w poszukiwaniu pełniaka :D

 

PS: Niemiecka okładka to na szczęście tylko okładka. Sama gra uruchamia się po polsku :gigachad:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ukukuki napisał(a):

@ping kiedy w sklepie będzie więcej Segi? 

 

Sporo Saturna i odrobina DC się szykuje ale część dostaw ma już prawie dwa miesiące opóźnienia. Problemy Poczty Polskiej niestety odczuwam na własnej skórze...

Z SEGĄ ogólnie jest ciężko, będąc ostatnio na miejscu udało mi się kupić raptem dwie gry na SMD (Fatal Fury + Alex Kidd) i kilka na DC (w tym nieśmiertelne Garou) - dostępność coraz gorsza, no ale też z roku na rok PSX zaczyna coraz bardziej znikać. Chciałem zrobić zapas popularnych gier od NAMCO na szaraka, to jeżdząc dwa miechy temu w promieniu 100km na północ i 100km na południe od Tokio, grzebiąc po wioskowych sklepach, niewiele zdziałałem.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...