Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek skromny wstęp w postaci dwóch "nowszych" gierek :D

 

7DYtKMV.thumb.jpeg.153e7e7eb75e088982c84f452feba5a4.jpeg

 

Doom VFR co prawda nie cieszy się chyba super opinią, ale kolejny kąsek na PS VR zawsze mile widziany :) Za to Back 4 Blood to gierka która mnie zaintrygowała. Widoczne wydanie w steelbooku kosztowało w CeXie jedyne 25zł, więc zaryzykowałem z jego zakupem. Co prawda domyślnie gra nie miała trybu offline, więc nie miałbym kompletnie co tutaj szukać, ale wyczytałem, że po aktualizacji dodano takowy tryb. No i faktycznie gdy pobrałem patch większy od samej gry to oczom mym ukazała się opcja grania offline bez żadnego połączenia z internetem, nawet podczas uruchamiania gry.

 

Nie pograłem na razie zbyt długo, ale już widzę to, że kampania wygląda niczym trzecia część mojego ukochanego Left 4 Dead. Dosłownie wszystko wygląda mi tak, jakby ktoś zrobił L4D 3 i nazwał to po prostu Back 4 Blood. Co prawda są tu jakieś bajery wciśnięte nieco na siłę, jak te "karty" z czymś w rodzaju perków, chyba, ale to tylko detal. Sama rozgrywka zapowiada się równie miodnie co w klasykach od Valve.

 

 

No, ale to co wyłapałem na dziale PC nie wymaga chyba komentarza:

6tMVHgu.thumb.jpeg.92aabf788774a6c1d504bbe1be4e6251.jpeg

 

Klasyk, sztos, cudo, perfekcja :ohboy: Po prostu. Mój ukochany Quake 2 w wydaniu PC. Co prawda jest to jakieś "tanie" wydanie jak widać na zdjęciu, ale ciekawostką jest iż pochodzi ono z polskiej dystrybucji od LEM i chociaż na pudełku ma polski opis. Z resztą nie pudełko się tutaj liczy tylko sama gra!

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2024 o 17:47, SebaSan1981 napisał(a):

20240831_152756.thumb.jpg.bf75b4456018cf44e77685de01a66f81.jpg

 

Jest i wydanie fizyczne najlepszego survivala w tej części ogródka!


Moje też dotarły.
Nie mogłem się zdecydować, więc wziąłem obydwie :sweat:

GroundedPS5iXBOX.thumb.jpg.135de2898abc83fcf30263a878f15ead.jpg
Groundedgrzbiety.thumb.jpg.c0fcf7de8f24c096bbdfe56814f10601.jpg

Śmiesznie wygląda ten znaczek "XBOX Game Studios" na gierce PlayStation, podczas gdy na klockowej okładce tego nie ma :D

  • Plusik 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No niestety cło, vat i wysyłka za ocean i cena już nietaniej gry idzie x2.

 

Ale najbardziej wkurza, że robią coraz więcej ekskluzywnych deali z dużymi wydawcami, a rynek europejski mają gdzieś (mimo szumnych zapowiedzi o oddziale na naszym kontynencie).

 

SmartSelect_20240902_202111_SamsungInternet.thumb.jpg.0ba505b567af781bcb5e9f1137dd6a72.jpg

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...