Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pupcio napisał(a):

Ciężko z premierówkami na psp? Kiedyś jak szukałem kilku gierek to aukcje zalane tymi promocyjnymi obrzydlistwami 

 

Ciężko powiedzieć bo dopiero zaczynam szczerze mówiąc. Kupiłem od kolekcjonera z Rzeszowa który likwiduje swoją kolekcję, ma jeszcze gry w folii na PSP ale nie mam tyle kasy a dwa nienawidzę trzymać gier w foliach a kupować za kupę kasy żeby otworzyć to też nie ma sensu. W sumie te akcesoria do DC to też od niego. A ostatnie zdjęcie to od innego kolekcjonera który wystawia na allegro wszystkie swoje rzeczy na licytację, co kilka dni dosypuje do pieca. Aż sklep założył xd A ping dalej w ciemnej d z grami na Segę w retrosklepiku :( 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Też uwielbiam te pudełka, no i wspaniałe okładki z gierek w klimatach późnych lat 80. Moje ulubione pudełka na gry ze wszystkich konsol, no i są pancerne. Sam styl tez świetny, z tyłu zawsze kilka zrzutów z gry które pobudzały wyobraźnię za dzieciaka. No ale często okazywało się ,że i tak tego nie zobaczę bo gra za trudna :reggie:

Odnośnik do komentarza

Trochę stuffu z tego miesiąca

 

Nie do końca zakupy, bo dostałem to od kumpla na urodziny. GT7 kupił w Perfect Blue. Padzik całkiem dobry, tylko miałem przez chwilę problem z wykryciem go na switchu.

 

IMG_20240916_125759.thumb.jpg.11ad99fcdcc136e2cd40e4f18eb93fba.jpg

 

Kable i kabelki. RGB do Wii, i s-video do N64 plus adapter na SCART. Ten pierwszy daje radę, ale kiedyś miałem lepszy, w grubym oplocie i z pozłacanymi końcówkami, i był bardzo dobry. Teraz już takiego nie kupi niestety.

Ktoś tu na forum polecał mi kupić kabel s-video, to kupiłem, ale wyszła lipa, bo obraz na nim jest spłowiały. Do tego wtyczka do konsoli ma tylko 6 pinów, a wydaje mi się że powinien być pełen zestaw. Nie jestem pewien czy to wina adaptera, czy samego kabla, ale czytałem że może być potrzebne dolutowanie rezystora. Dla pewności sprawdzę jeszcze na drugim telewizorze.

 

IMG_20240916_141022.thumb.jpg.e2717c1a15fa3b48410254c7ddafa982.jpg

 

Trochę szrotu na Wii. Gość od którego kupowałem kasety VHS na garażówce je miał, to wziąłem przy okazji.

 

IMG_20240916_141221.thumb.jpg.1f1233e4d5ffee7d45960c7ab9cea187.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...