Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

15 hours ago, HenrykIggO said:

PXL_20241014_174736097.thumb.jpg.4166ddba85afd86198b4653feaa9f99b.jpg

 

Naczytalem sie zachwytow nad ta gra az nadto, zarowno na forumie jak i szmatlawcu. Nigdy nie gralem wiec spawdze ja - szczegolnie w taka okropna pogode. Szpila ma swoje lata wiec wyrwana za bezcen. 

 

Ta gra wjedzie w ciebie jak współlokator pod celą :spicy:

Będziesz grać i bawic sie zajebiscie do momentu gdy zacznie jakby sie okazywać że do końca już chyba blisko już za godzinę koniec i nagle BAM! To nawet nie połowa :woot:

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, darkos napisał(a):

 

Ta gra wjedzie w ciebie jak współlokator pod celą :spicy:

Będziesz grać i bawic sie zajebiscie do momentu gdy zacznie jakby sie okazywać że do końca już chyba blisko już za godzinę koniec i nagle BAM! To nawet nie połowa 

 

Pamiętam ten moment. Wjechal akurat wtedy ostatni akt :fsg:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, dominalien napisał(a):

To jest przyczyna upadku PP - zero zmysłu biznesowego. Odprawa w "normalnej" agencji celnej potrafi kosztować i 2 stówy. Ile razy ściągałem coś drobnego z zagranicy, lądowało na cle i nawet jak nie było cła ani VATu, opłata za odprawę celną - 160 zł. Ta opłata, którą bierze PP jest śmiesznie niska, cieszmy się z niej.


No jeszcze czego k#rwa, żebym się z tego cieszył - jak coś opłacam na stronie sklepu to ma być już całość zapłaconej kwoty.
A Poczta ma tak, że towar spoza UE do 150 euro bierze na klatę i załatwia formalności ze skarbówką za nas - tyle dobrego, więc faktycznie to 8,50 to pikuś, ale wolałbym nie ponosić dodatkowych kosztów wcale.
 

Godzinę temu, Pupcio napisał(a):

Zakup steelbukowy bo chce sobie "odłożyć" na półkę tego kocura.

 

20241015_141904.jpg

Godzinę temu, drozdu7 napisał(a):

Ja bym zobaczył z chęcią zbiory Pucia i Asaxa xd


To samo sobie pomyślałem, jak zobaczyłem zdjęcie w stylu Sylvana (przy zachowaniu odpowiednich proporcji oczywiście.). Widzę sporo skośnych zboczeń, najlepsze multi ever i... Aliens vs Predator :reggie:

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał(a):

No jeszcze czego k#rwa, żebym się z tego cieszył - jak coś opłacam na stronie sklepu to ma być już całość zapłaconej kwoty.

Jakiś duży sklep internetowy może się będzie bawił w śledzenie przepisów celnych na całym świecie, żeby od razu obliczyć cło i podatek i pobrać od klienta i potem to jeszcze wysłać do odpowiednich służb, ale jaki mały sklep albo indywidualny sprzedawca będzie tak robił?

Odnośnik do komentarza

Nom ale Tour można przejść i sobie pojeździć więc gitarka. Narazie włączyłem FH3 bo nigdy nie grałem i jest miło ;)

 

A mam takie pytanie do płytowców. Czy porysowana płyta może uszkodzić laser? Albo sprawić że laser będzie uszkadzał inne płyty?

Jak wrzuciłem Drivecluba do czytnika to konsola niemal zawyła z bólu ;)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Rozi napisał(a):

A pamiętacie taką konsolę? :obama:

IMG_20241017_141246.jpg

IMG_20241017_141311.jpg


Na twoich zdjęciach prezentuje się zacnie ten Street, widać że zadbana. Ale w rzeczywistości ten plastik to chyba niezła tandeta? 
 

A Forza Horizon 3 to moja ulubiona część ze względu na setting, choć w samej grze spędziłem mniej czasu niż w 4 czy 5. Kupiłem XOS zamiast PS4 między innymi dla tej gry. Do dzisiaj pamiętam jakie wrażenie na mnie zrobiła słoneczna i różnorodna Australia. Szkoda że działa tylko w 30 klatkach na konsolach, nawet na XSX.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...