Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiałam takie nóżki-podstawki z x360 premierowym, niewiele pomogło, 2 x RROD, ale po drugim serwisie do dzisiaj działa. Natomiast jeśli to są nóżki do likwidacji wibracji to chyba warto, jak pierwszy raz instalowałam grę na PS4 to nie mogłam uwierzyć w rozmiar szumu i wibracji.

Odnośnik do komentarza

Wiesz jakie to uczucie kiedy konsolka stoi pod TV a obok Wiedźmin a ja nie mogę w niego zagrać?

Wiesz jakie to uczucie jak za miesiąc wychodzi Twoje GOTG, gra jest już zamówiona, a Ty zastanawiasz się czy w ogóle będziesz miał na czym ją odpalić bo dzisiejszy sprzęt to spier.dolina i strach ja kupić? Wiem co czujesz chłopie bo decydując się na sprzęt Sony zawsze jest to poczucie strachu i dreszczyku emocji, a i sam miałem podobną sytuację co Ty z PS3. :pechowiec:

 

Jaka "re.wizja"?

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu występuje u mnie czasami problem z włączeniem PS4 - słychać pikniecie, pojawia sie niebieski pasek na konsoli i nagle gaśnie i konsola sie nie włącza. Czasami za 3 razem dopiero łapie :/ ktoś cos ?

 

ja mam ten problem dalej, niestety już po gwarancji. na forum sony wyczytałem jednak sposób który narazie działa - muszę ucisnąć konsolę w miejscu mniej więcej gdzie się znajduje płyta (patrząc z góry lewa dolna strony konsoli) wtedy włącza się za pierwszym razem. Jak już się włączy to chodzi po 12 godzin bez pierdnięcia. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jak już to z niezgodności towaru z umową a nie rękojmi, może się tym zainteresuje ale słyszałem że często z tym dużo komplikacji, ktoś korzystał?

 

narazie mam za dużo fajnych gier, jakoś przeboleję to przytrzymanie kawałka plastiku przez sekundę

Rękojmia.

Odnośnik do komentarza

Ragus, mi sie wydaje, ze rekojmia dziala w momencie jesli nie skorzystales z gwarancji producenta. Czyli wybierasz - albo rok gwarancji producenta, albo 2 lata rekojmi (czy tam niezgodnosci towaru z umowa). Jesli skorzystasz z jednego, drugie juz nie obowiazuje.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Mejm, uprawnienia z rękojmi i gwarancji wykorzystujesz niezależnie. Jedne nie wyłącza możliwości skorzystania z drugiego.

 

Bercik, nigdzie nie ma takiego zapisu. W ciagu 2 lat sklep odpowiada wobec ciebie za wady fizyczne towaru. Możesz żądać wymiany towaru, jego naprawy, obniżenia ceny i odstąpienia od umowy. Wszystko masz w kodeksie cywilnym w dziale Rękojmia.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Do umów zawartych przez 25 grudnia 2015 r. stosuje się przepisy nieobowiązującej już ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, czyli bartiz dobrze pisze - w przypadku osób którzy mają już teraz konsolę ponad rok, to oni dalej korzystają z instytucji niezgodności towaru z umową, a nie rękojmi.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Mi chodzi o sytuacje kiedy w ciagu roku zje.bie ci sie konsola, korzystasz z gwarancji sony, po roku znow ci sie zje.bie konsola, nie mozesz skorzystac z rekojmi.

Mogę jeżeli nie minęły jeszcze 2 lata od zakupu. Za wady z rekojmi odpowiada sprzedawca (sklep), a za wady z gwarancji gwarant (sklep, producent, dystrybutor - to już zależy od tego, co masz w karcie gwarancyjnej.

 

2 zupełnie inne odpowiedzialności, których domagamy się od 2 innych podmiotów.

 

Ale jeżeli konsola była kupiona przed styczniem to korzystamy z nieobowiązującej już ustawy.

 

 

Edit: Sterydo szybszy.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...