Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Gram od dwóch godzin.

 

Jak ktoś oczekuje cudu, to go nie otrzyma, ot zbieractwo i eksploracja. Na planetach grafika mocno średnia, ale i tak widoczki rozwalają. Do tego naprawdę świetny soundtrack, który niesamowicie buduje klimat.

 

Nie dajcie się hajpowi, bo jak nie lubicie biegania bez celu, to wam się znudzi pierwszego dnia.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

 

I warped for the first time today. The Star system I landed in was discovered by a user named Psytokat... so I messaged him asking him to meet me at a space station.

We are currently 4 systems away! We will meet at a space station.

He is streaming in twitch, username Psytokat.

Edit: My twitter is TheGalacticCact I'm shaking...

Edit: We are both in the same station but cannot see each other...

Update: We are 100% In the same station same spot and everything and we cannot see eachother.

https://www.reddit.com/r/NoMansSkyTheGame/comments/4wxydf/im_about_to_meet_another_player_seriously

 

Czyli spotkali się, ale się nie widzą. Co oni zrobili z tą grą. XD

Odnośnik do komentarza

Czyli zamiast powiedzieć prawdę woleli mydlić oczy tekstami jakie to uniwersum jest gigantyczne, że to mało prawdopodobne. Kto pamięta tą gadkę o tym, że dowiemy się jak wygląda gracz dopiero kiedy zobaczymy innego gracza ? Ten wypromowany indyk jest zbyt śmieszny. Jedyna nadzieja w twórcach żeby w miarę szybko dołożyli nowy content.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba jednak czekać aż gra stanieje do adekwatnej ceny jak na indyka, czyli do 50 zł, więcej za tę grę to jak być samobójcą w kurniku z kogutem. Poczytane, pooglądane i już wiadomo z czym się to je z taką grą, a idź pan w uj za takie ceny gry, na dodatek indyk. Hello Game, chyba hello sucks. 

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no ja grałem prawie 6h od północy i jestem zadowolony

 

ogrom świata przytłacza ale zarazem ciekawi, może jak ktoś oczekuje bardzo konkretnych celów i trzymania za rączke to sie zawiedzie, ale jak ktoś lubi eksploracje, kosmos, zbieractwo w celu rozwoju postaci i statku to bedzie miał tu sporo radości (zwłaszcza jeśli podobał mu sie minecraft, bo rodzaj "wolności" jest tu nieco podobny)

 

 

nie wiem jeszcze czy bede grał w tą gre miesiącami, tygodniami czy zaledwie pare dni, ale jak narazie jestem zadowolony, a nawet bardziej niż zadowolony. gra z pewnością nie jest iedalna, ale jest to jednak coś bardzo nietypowego

 

 

 

i btw

w grze jest naprawde spore poczucie bycia zagubionym w kosmosie ludzikiem

o ile pierwsza planeta na której zacząłem była dosyć przyjazna, różnorodna i "wybaczająca" i w układzie gwiezdnym było ich jeszcze kilka w miare miłych to jak przez przypadek użyłem mojego jedynego ogniwa paliwowego pozwalającego na warp do innej gwiazdy i wylądowałem w układzie z jedną planetą która okazała sie mega sroga pusta i wymarła, to musiałem sie sporo nakombinować żeby zdobyć surowce do zbudowania odpowiedniego paliwa i wydopstania sie z tego okropnego miejsca..

ktoś powie "łeee są takie puste planety??" - tak, są, i o to w tym chodzi b-o tak jest też w realu, można trafić na piękną planete jak ziemia ale można tez trafić na coś w stylu marsa gdzie można tylko żreć piach i kamienie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ale nie sądzisz że do wyskakiwania z argumentami typu przeczytałem relację X, a w Y mam już wyebane, bo nie zgadza się z moim przeczuciem, jest już dedykowany temat?

 

gra da ileś tam godzin fanom fajnej eksploracji, a później zwyczajnie znudzi. i to im wystarczy

No widzisz, a mi nie wystarczy. Śledziłem rozwój gierki od dawna i nie podoba mi się z ostatnich zapowiedzi i relacji. Od tego też jest ten ten temat. Nazywa się "No Man's Sky" a nie "No Man's Sky - tylko zachwyty i pozytywne komentarze". Oczywiście dopiero zagranie ostatecznie zweryfikuje moją opinię na temat tej produkcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...