Skocz do zawartości

Godzilla


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 567
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bo leży tylko na japońcu. 

 

W ogóle śmieszne są te ludziki z Japonii. Ich film zdobywa Oscara za najlepsze efekty tym samym wystawiając na pośmiewisko ogromne budżetowe kolosy z Hollywood. Do tego ten film jest o ich kultowym potworze i zamiast promować go na całym świecie to oni wypuszczają go tylko dla swoich. Gdzie tu logika? 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem i dla mnie zdecydowanie najgorszy film z całej tej serii. Wątek ludzki wiadomo ściek i jest bo być musi najgorszy jest w nim ten murzyn z poprzedniej części bo tutaj podkręcili jego bezbectwo na max, ciężko to się ogląda. Jeśli chodzi o walki stworków to przyjemnie się to ogląda ale nie jestem fanem tego montażu, no strasznie chaotycznie pracowała ta kamera i oczywiście film znowu skoncentrowany na tym obsranym koczkodanie a godzilli tyle co kot napłakał. Można obejrzeć/10 dopóki będę dostawał obok tego taką godzille minus one to nie przeszkadza mi druga seria z jaszczurem skoncentrowana na bitce:niki:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, Pupcio napisał(a):

Dajcie znać jak wam siadł potężny jaszczur :gigabeta:

 

Siadł elegancko. Stara dobra Godzilla, okres wojenny też lepszy niż współczesny. Fabuła, wątki ludzkie, wątek jaszczurki w sam raz. No po prostu dobry film w starym stylu. Nie wiem jak oni to wszystko dopięli w 15 baniek budżetu :obama: efekty momentami nie ustępowały niczym filmom z hollywood. widać że film robiony sercem a nie księgowym. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Alez to było dobre kino ! Oprawa wizualna jak na budżet oczywiście top, ale nie wiem czy ścieżka dźwiękowa jak i efekty jej nie przebiły, to już kozak brzmiało na zestawie 5.1

Fabularnie siadło idealnie, oczywiście momentami pojawiły się głupotki ale umówmy się - to jest produkcja z kaiju i pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Nie pamiętam kiedy mi tak szybko zleciały 2h filmu, byłem wręcz rozczarowany, że to już koniec.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...