Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Bartg napisał(a):

To dobre pytanie, ja podziwiam ludzi co kupują takie wynalazki. No ale jest grupa klientów, która musi mieć nowe auto, a że ceny poszybowały w kosmos. I dla nich widocznie Duster jest za mało prestiżowy (nie to, żeby losowe chińskie auto było).

Z tego samego założenia wychodzę. Sam bym nie kupił, wolałbym zejść z wyposażenia ale kupić europejskie/koreańskie/japońskie auto, nie chcę być królikiem doświadczalnym na którym będą sprawdzać czy biznes ma sens i jak nie będzie miał to się będą zawijać jak większość dotychczasowych marek z Chin które się nie przebiły. Tak, wiem że za tymi nowymi markami stoją ogromne koncerny i dużo inwestują, nie tylko w sieć sprzedaży ale też fabryki, ale zasada pozostaje ta sama - niech udowodnią swoją wartość a nie tylko to że mogą sprzedawać auta poniżej kosztów bo ich Chiński rząd dotuje. Poza MG które jest już ładnych parę lat na zachodnim rynku to na ten moment żadnej innej marki z Chin bym nie rozważył. Zresztą, i tak żadna z tych marek nie ma dla mnie nic w ofercie (gdzie jakieś kompaktowe kombi?), bo duże suvy z małymi benzynowymi silnikami turbo spalające 12l w mieście to sorry ale podziękuję.

 

Ale mimo wszystko ciekawe kto te auta faktycznie kupuje

Edytowane przez gtfan
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, LeifErikson napisał(a):

Polski rynek to jest coś koło 75-80% firmy więc tu zapewne nie jest inaczej. 

wiadomo że większość to będą firmy, tylko ciekawe czy będą to JDG, floty czy wypożyczalnie, bo to jednak pokaże trochę czy jest zainteresowanie w narodzie czy tylko liczą się komórki w excelu.

 

mnie najbardziej ciekawi czy te auta odbiorą klientów indywidualnych Dacii i tanim modelom konkurencji.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, krupek said:

Poprzednie Dustery zdecydowanie królują na budowach, z tego co widzę. Ten nowy też już się pojawia, aczkolwiek, moim zdaniem, tył ma okrutnie brzydki, jak jakiś Ssang Yong dawniej. No, ale pewnie w aucie flotowym to wrażenia mieć nie będzie.

Akurat design nowego Dustera jest ogólnie  oceniany pozytywnie. Trochę zaszaleli, ale efekt jest niezły. 

Odnośnik do komentarza

Z tego co kojarzę niusy to rozbudowują centra dystrybucyjne, chyba na Węgrzech ma być czy nawet juz jest jakieś ogromne.

 

Nie no, wydaje mi się że te chińskie firmy mają już wszystko tip top ogarnięte, to już nie sa jakieś lipne egzotyki, tylko intensywna ekspansja z dobrymi produktami. Kwestia czasu jak sie ludzie zaczną przekonywać i juz raczej nikt tego nie zatrzyma. Oni na wejściu są już w lepszym miejscu niż Korea jak sie u nas rozwijała, bo wchodzą z autami, które już teraz robią wrażenie i niewiele albo nawet niczym nie ustępują konkurencji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...