Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

JA PIER.DOLE JAK MNIE WKUR.WIAJĄ TAKIE CIOTY, NO KUR.WA. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY PIWOSZ NAJLEPSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA GORZKA, PODKREŚLAM GORZKA IPKA. ALBO "OO KUPIE SOBIE PIWKO, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE KONCERNOWE, MUSI BYĆ KRAFTOWE, JESTEM LEPSZY BO PIJE REGIONALNE A WY CO NADAL TYSKIE CZY ŻUBR? JA PIJE SHARKA, KOSZTUJE 8ZŁ, ALE PIJE, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT BARDZIEJ GORZKIE TO WYJE.BAŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE GORYCZKA I CRAFT I AMERYKAŃSKIE CHMIELE. ROZUMIEM NADAĆ WYRAZISTOŚCI, ALE ZABIJAĆ CAŁY SMAK PIWA DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI GORYCZKI W JAPIE? KSZTUSISZ SIE, POCISZ I LECI CI Z NOSA. MOŻNA O PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ CHU.JEM. PRAWDZIWE JE.BANE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKIŚ BAR CZY U SIEBIE NA DOMÓWCE. CO TAM MATI ZAMÓWMY PIWKO, DLA MNIE MEGASUPERNIEZNANEHIPSTERSKIE Z DODATKOWYM CHMIELENIEM, HEHE COŚ NIE GORZKIE, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE PIĆ TAKIE MDŁE xD CO TAM CHCESZ SPRÓBOWAĆ SEBA? TYLKO MASZ WYPIJ Z TEKU BO SIE Z KUFLA NIE PIJE XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE SIE WYSZCZAĆ MOIM MEGA DROGIM MOCZEM, AHH NIE MA TO JAK 15 ZŁ ZA 0,33L I WALENIE KONIA DO CHMIELU.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rozi wkleił jakąś copypastę, ale coś w tym jest.

Tzn. koleś narzeka na gorzkie piwo, a przecież w naszym wieku, gorzkie piwo smakuje dobrze. Pamiętam, że za dzieciaka, smak piwa wykrzywiał mi mordę i się dziwiłem, jak stary może to pić?
Co do picia piwa 330 ml za 15 zł, to przecież w knajpach można sobie nalać jakieś klasyczne lane Tyskie, czy tam inne, ale w domu, dla smaczku, można wydać te 15 zeta za browca. Przecież w domu się nie pija, by się naje.bać przed komputerkiem, no chyba, że tak lekko tzw "picie z forumkiem".
A poza tym szukałem piwa dla siebie i testowałem dziesiątki browarów i w sumie ten polecony przez balona Namysłów Pszeniczny jest spoko i ... Tyskie klasyczne. Smakuje mi to tanie piwo i przypomina smak starych czasów, jak to z 10 lat temu zaczynało się piwkować.

Odnośnik do komentarza

Jako, że około 2km od osiedla na ktorym mieszkam otwarto w wakacje browar to sobie Tenczynki smakuje. Najbardziej podszedł mi Aborygen i Milk Stout, Marcowe też spoko a Lager jest jak koncernowe. Imperial Stout mi strasznie nie wchodzi i więcej go już nie kupię (swoją drogą 8,50zł za 0,33l to gruba przsada jak za takie regionalne piweczko).

 

Carlsberg Nox jest słabszy od zwykłego Carlsberga a to już jakieś osiągnięcie. Wylać to w pizdu żeby sie nie zatruć. To już lepiej kasę w Harnasia inwestować.

Odnośnik do komentarza

 

pilem carslberga nox, do zaorania, wydane aby konkurowało z chmielowym harnasiem, tatra i chyba kasztelanem. Ochydne guwno.

 

O boże to samo. Co za (pipi). Wyje balem do kibla po 4 łykach.

 

Jaaa cieeeeee, zmarnował tyle piwa.

Mam nadzieję, że za tych co nie mogą.

 

Właśnie, pamiętam za łebka, jak się piło winiacza:), to wylewało się na początku i mówiło "za tych co nie mogą". 

A piwa nie można było marnować pod żadnym pozorem!

Jak się czasem przechylało butelkę/puszkę na raz, to ludzie krzyczeli "zeruj, zeruj". 

Tzw. "zerowanie", czyli wychlanie trunku za jednym zamachem. 

U nas na dolnym śląsku się mówi "zerowanie", gdzieś indziej inaczej.

Takie tam, ciekawostki grzybiarzowe.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...