Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy bym wypił piwo z plastikowej butelki, kojarzy się to tylko  z najwyzszym poziomem szczyn dla obsr,anych lumpów, nie przełamałbym się.

Jak byłeś młodszy i jechałeś na balety to tylko najdroższy szampan piłeś a nigdy wina, nalewki czy browara. Beka. Jak zwykle robisz z siebie kogoś, kim nie jesteś i potrafisz tylko się wywyższać zakompleksiony pajacyku. XD

 

Piłem Sarmackie z biedry z plastiku - tani browar ale plastik niczego nie psuje w smaku. Spirytus w 5 l butlach jest i wódka prima sort wychodzi ale pancio z Poznania by się nie napił. No kisnę tu ze śmiechu.

Odnośnik do komentarza

dokladnie - to jest najwieksza wada tych duzych plastikowych butli z piwem - pol litra to optymalna pojemnosc by wypic piwko odpowiednio schlodzone nie spieszac sie ze smakiem, butle 2,4 litrowe to przeciez praktycznie 5 browarow - po jednym litrze bedziecie juz mieli wygazowane i cieple szczyny (a juz raczej same piwo jakies wybitne w momencie otwarcia nie jest)

 

no chyba ze zaraz jeden z drugim mnie uswiadomia ze taka butle oprozniaja w 20min

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej śmieszy podejście krzykaczy jak Brokuł czy zrzęda. Co wam zrobiły butelki pet? Coca cola i inne napoje zapewne również tylko w szkle i ani z plastiku ani aluminium bo gorszy smak? Dyskutujmy. Chyba, że chodzi o argument, że plastik to taniocha i dla żuli to od razu dajcie spokój bo ż-e-n-a-d-a.

Odnośnik do komentarza

Pisząc wujjek o obsr,anych  żulach oczywiście zapomniałem ując też ciebie, sorka za niedopatrzenie.

Podwrocławskie patologie rownież mi się kojarzą z tym piwem. Ale ciesze sie wujjek  ze amsz takie fajne opowiesci dla potomka, tatus pił  z plastiku  siki po  skonczonej robocie. Dobrze że 500 zł nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza

Wyłączając beznadziejne inwektywy bez ikry jak zwykle zero opinii, argumentu czy treści. Pokrzycz sobie jeszcze Milan. W domu ani pracy tego nie masz. :lapka:

Podsumowując ostatni twój foruming wujek jednym słowem

 

 

ż-e-n-a-d-a.

 

Standard. A o piwie w butelce szklanej a pet umiesz dyskutować czy tylko gimnazjalny poziom postów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...