Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

:platinum: TINYKIN :platinum:

 I jeszcze wpadła jedna. Fantastycznie relaksująca pozycja. Wszystko się zbiera z bananem na ryjcu. Bo poruszanie się, platformowanie jest cudnie wykonane i jest rajcownie przede wszystkim.

Premiera była juz dawno, te ziomki mogliby coś zrobić już nowego.

Trudność platyny 2/10

 

18f6e9aee6812-screenshotUrl.jpg

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition :platinum:

spacer.png

 

Co to była za przygoda. Ludzie…

Udało mi się wycałkować 3 gry młodości - Trylogię GTA 3D. Najwięcej czasu spędziłem przy San Andreas (58 godzin), a najmniej przy Vice City (30 godzin). Za najfajnieszą i najbliższą memu serca stawiam jednak pierwszą część - GTA III. Klimat Nowego Jorku lat 90 najbardziej do mnie trafił - mimo niemowy jaką był Claude.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Star Wars: Jedi Survivor - swietna platynka, ktora nawet specjalnie grindu nie wymaga. Niemal wszystko znajduje sie samo jesli lubisz bawic sie w gornika ryjac po katach i wskakujac w kazda szczeline. Osobiscie musialem zaczac NG+ dla jednego trofka bo nie czytalem wymagan, a to jest jedyne, ktore mozna przegapic. Pokladam duze nadzieje w kontynuacji, zeby zamknac to jako trylogie. Wypadaloby. 
 

Platyna 6/10

 

IMG_8990.thumb.jpeg.9b306178ca04c425838fa257ff33a2ae.jpeg

Edytowane przez Yap
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

:platinum: Spider-Man: Miles Morales :platinum:

 

Długo nie miałem zamiaru ruszać "Pająka" bo "rzigom open worldami", ale jako, że Miles Morales jest krótki i w dodatku leży w PS Plusie to spróbowałem i.. w sumie całkiem to spoko. Ot taka dosyć prosta i przyjemna gierka, bez uniesień ale i bez zarzutów. Przyjemna walka i poruszanie się po mieście. Graficznie też jest całkiem spoko (chociaż bez jakiegoś wielkiego szału). Jak dla mnie takie 8/10.

 

Platyna równie prosta i przyjemna jak sama gra i co nie zdarza się zbyt często do zrobienia bez pomocy poradników i mapek. Wszystko można bez problemu zrobić i znaleźć samemu. Jeśli ktoś chce platyna może być trudniejsza zależnie od ustawionego poziomu trudności ale ja oceniam poziom trudności platyny na 3/10 :platinum:

Edytowane przez Emet
  • Plusik 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Czasem coś tam trzeba jeszcze powbijać. 

 

kMVe58h.png

 

Zestaw przyjemny, w zasadzie jak się gra spodoba to wszystko się samo zrobi, u mnie poza mini gierką, czyli z ~20 minut "pracy". Niczego nie można pominąć, wszystko można dozbierać i uzupełnić nawet po skończeniu gry. Więc można grac spokojnie i nie bać się wyborów fabularnych bo te możemy sobie zmieniać. Gra 8/10 platyna 2/10, jak ktoś chce to może grać na story mode, na najwyższym poziomie odblokowanym po skończeniu gry wystarczy przejść dowolną jedną misję więc myślę że każdy sobie poradzi. A grę śmiało polecam osobom które lubią czyścić mapki, tutaj jest to bardzo fajnie zrobione. Do :platinum: wymagane tylko kotki i zdjęcia na 100%. 

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

ASTRO'S PLAYROOM :platinum:

 

spacer.png

 

Dobra, zrobiłem robocika po 3 latach gdy jest na dysku. Po premierze PS5 przeszedłem sobie gierkę na luzaku, a teraz na fali hype'u kolejną częścią - dobiłem pozostałe pucharki.

Co mogę powiedzieć. Rewelacyjna platformówka, która jest doskonałym wprowadzeniem do sterowania i mechanik PlayStation, szczególnie dla osób dla których to pierwszy kontakt z konsolą/grami na padzie. To również bardzo dobra pozycja dla młodszych graczy ze względu na przyjazne stworki, atrakcyjne palety barw i brak przemocy. Dla starych wyjadaczy dużo easter eggów i nawiązań do przeszłych gier Sony. Zalecam zatrzymywać się przy każdej scenie z kamerzystą. Większość ze szpili, które właśnie nagrywają z łatwością rozpoznacie.

A sama platynowa trofka na tyle prosta, że nawet taki niedzielny gracz jak ją wbije.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

:platinum: The Gardens Between :platinum:

 

Miałem chęć na coś krótkiego i prostego i... trafiłem całkiem dobrze. Dosyć prosta, ale pomysłowa gierka logiczna z historią i kilkoma fajnymi smaczkami.

Gierka do przejścia w jakieś 2 godzinki. Platyna w sumie też. Polecam spróbować, tym bardziej że jest w Plusie.

Poziom trudności platyny... 1/10 :platinum: ;)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

:platinum:NieR Replicant ver.1.22474487139...:platinum:
Wczoraj wpadał platyna po obejrzeniu ostatniego zakończenia po którym mam lekki WTF? ale to może wina tego, że Automata jeszcze nie była grana. 
Co do samej platyny to nie jest specjalnie trudna ale czasochłonna, niby na stronkach były okolice 50h ale mi się zeszło 70h, tylko ja zrobiłem trochę więcej misji pobocznych niż było to wymagane do trofeum. 
Speedrun nie jest ciężki, można sobie dojść do pewnego miejsca w fabule zrobić drugi save właśnie na takie szybkie przejście i zrobić więcej rzeczy w pierwszej części gry. Są pewne kluczowe questy, które odblokowują zadania w drugiej części gry a mogą być one pomocne w farmieniu materiałów. Bo właśnie to farmienie materiałów i łowienie ryb to największy problem przy platynie. Uprawianie kwiatów można sobie przyspieszyć ale bez porad znalezionych w necie odnośnie najlepszych lokalizacji do łowienia ryb można na tym stracić dużo czasu. Podobnie z materiałami do broni, są miejsca gdzie rzadkie dropy są dużo łatwiejsze do uzyskania i sam straciłem z 2h na farmienie jednej rzeczy a na drugi dzień w innym miejscu zdobyłem 4szt w 20 minut. Dodatkowo jeden opis odradzał ulepszenie jednej z broni (Devil Queen) chociaż jej ulepszenie nie było jakoś specjalnie trudne, dłużej by mi się zeszło czekając na ostatnią broń po zrobieniu zakończenia E.
Trofea za zabijanie bossów na czas też nie są jakoś specjalnie trudne, trzeba tylko przerywać filmiki, które też się do tego czasu wliczają.
Gra bardzo dobra, platyna nie specjalnie trudna także polecam.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, BRY@N napisał(a):

:platinum:NieR Replicant ver.1.22474487139...:platinum:
Bo właśnie to farmienie materiałów i łowienie ryb to największy problem przy platynie. 

 

Właśnie przez to wciąż nie mam platyny w oryginale na PS3, bo już mi się odechciało. Mam gdzieś nawet w zeszycie zapisane, co i ile potrzebuję do upgrade'ów, ale stwierdziłem, że szkoda życia.
Replicanta na PS4 wciąż mam w folii, ale z tego, co tu czytam to nadal jest ten cholerny grind, więc chyba w folii pozostanie :sweat:
 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał(a):

 

 Mam gdzieś nawet w zeszycie zapisane, co i ile potrzebuję do upgrade'ów,
 

To samo zrobiłem w pewnym momencie :Dbo już nie wiedziałem ile czego potrzebuje. 

Jak rozpisałem co potrzebuję to później szukałem najlepsze miejsca do farmienia i jakoś poszło. Tylko ten system tu jest też trochę dziwny bo są te słowa zwiększające Item drop, tylko w przypadku niektórych materiałów daje to odwrotny efekt i zmniejsza szanse na ich pojawienie :pawel:

Odnośnik do komentarza

#145 Stellar Blade 

 

spacer.png

 

Na grę trochę ponarzekałem, platyna też nie była najprzyjemniejsza z jaką się spotkałem, ale i tak ją wbiłem, bo mam za dużo wolnego czasu. Bardzo łatwa sprawa, tylko dosyć czasochłonna przez ilość znajdziek, nie obyło się bez ostrego backtrackingu i lekkiego grindu oraz new game plusa, co by odhaczyć wszystkie zakończenia. O tyle dobrze, że nie trzeba znaleźć dosłownie każdej popierdółki, bo wtedy chyba bym odpuścił. W sequelu poproszę mniej śmieci do zebrania, a więcej dzbanków związanych z opcjonalnymi bossami, może jakieś challenge w stylu "ubij szefka no damage" albo nawet masterowanie misji na ocenę S wzorem DMC, to by było fajne. 

 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...