Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Jedi Survivor - Jeśli chodzi o strukturę, gra niemal identyczna jak pierwsza odsłona. A co za tym idzie powiela również błędy poprzedniczki. Doszło wprawdzie kilka nowych mechanik czy postaw miecza ale w mojej ocenie średnio fajne te patenty. Oczywiście największymi bolączkami są praca kamery i mapka. Ta ostatnia jest wciąż nieczytelna, a nawigowanie po niej jest upierdliwe. Fabularnie jest... nijak? Zwroty akcji, które czytelne były już na dzień dobry, postacie nieciekawe 

 

Co się tyczy trofików. Te są teoretycznie łatwiejsze bo tym razem nie musimy zaglądać w każdy zakamarek by odkryć 100% mapki i też nie trzeba zbierać wszystkich znajdziek (wymagane są tylko kryształki do wykupienia wszystkiego u Domy). W późniejszym etapie można odblokować upgrade który zaznacza na mapkach konkretne znajdźki. Lekki wysiłek mogą sprawić szczeliny mocy, które polegają albo na walce albo są to sekcje platformowe i to te ostatnie mogą trochę napsuć krwi. Walka nie stanowi problemu bo można obniżyć sobie poziom trudności (klasycznie brak puchatka w tej kwestii).

Pucharki z walki mieczami są w miarę proste. Trochę problemów sprawił trofik "w dziesiątkę" gdzie musimy zrobić 10 precyzyjnych cięć, a tutaj ważny jest timing. Często, gęsto nie trafimy w odpowiednie okienko bo guzik trzeba puścić nim oberwiemy atakiem przeciwnika, a nie gdy ten go wykonuje. Reszta pucharków bezstresowych. Wpada samoistnie albo trzeba po prostu mieć odpowiednią umiejętność lub ciuch.

 

@Wredny miałeś problem z trofikiem za zakupy u Domy? Pamiętasz co dokładnie się zglitchowało? Też myślałem, że przegapiłem jakiś kamulec na księżycu choć okazało się, że to dysk trzymany przez te obesrane czerwone robociki. Ogólnie potrzeba 100 sztuk. Wszystkie da się znaleźć na Kaboh, Coruscant i Księżycu. Problem jest taki że dyski, zwoje i kamienie są tak samo oznaczone na mapie. Trzeba też pilnować poziomów bo jak pisałem nawigowanie po mapie jest chujowe. Wszystko da się znaleźć, a jeden trzeba wygrać w mini gierce w knajpie. Plus jeden musi nam wysrać zwierzak na którym jeździmy (musi mieć jaskrawa barwę czerwony, złoty,itd.) i go ulokować w boksie w stajni.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...