Skocz do zawartości

JoJo’s Bizarre Adventure


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.07.2019 o 21:33, Pupcio napisał:

Dziwne to zakończenie 

 

Dziwne bo walka czy skok w przeszłość? 

Jeśli to pierwsze, to rozumiem, koncepcją walki była

Spoiler

pogoń za strzałą. Jeśli się zastanowić to było strasznie idiotyczne ze strony Diavolo by się w to bawić, miał szansę skasować prawie cały team, a zamiast tego się z nimi bawił. A jak już doszło co do czego, to po prostu ktoś inny stał się OP i mu wpierdziel bezpardonowy spuścił, i tyle. 

A jeśli chodzi o ten prequel, to uważam tego typu pomysły za fajny koncept, popatrzeć na ekipę zanim szambo wybija i se prowadzą typowe życie gangsterów ze standami. Był też tam fajny motyw przeznaczenia, trochę nadający poetyckości tej historii. 

 

I tak, przegenialny sezon, chciałbym powiedzieć, że najlepszy, ale bolało by mnie mówienie, że inne są gorsze. 

 

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj skończyłem oglądać Golden Wind, co ukoronowało cały maraton JoJo trwający jakoś od listopada. Cóż to była za przygoda :fsg:
Każda seria była na swój sposób unikatowa, tak samo każdy Jojo. Trudno szeregować od najlepszego do najgorszego, ale jeśli coś odstawało na minus to moim zdaniem Diamond. Niestety przez większość miałem wrażenie oglądania jakby biedniejszego spin-offa, do kreski też ciężko było przywyknąć... co nie znaczy, że rzecz była zła, o nie. Od momentu, gdy pojawił się główny villain na dobre się wciągnąłem. Wcześniej zdarzały się epy typowo fillerowe i proceduralowe, co też mi nie leżało

 

Szkoda, że na ekranizację arcu Stone Ocean, wieńczącego wreszcie główny timeline, musimy poczekać przynajmniej do 2021 :frog:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...