Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

a co tam mieli zmieniać jak to i tak najlepszy TPS w historii. W ciągu 10 lat jedynie Max Payne 3 zbliżył się do miodności gearsów.

Dla mnie nic, chodzi mi o tych płaczków co pisali ze gears 4 zawodzi xD

 

 

Gameplay mogą trochę podrasować, ale miodność ma pozostać.

 

Tam gdzie mają pole do popisu to pomysły na nowości w multi, różnorodność i za(pipi)istość lokacji w singlu, sam singiel, wyczesane momenty, postacie i grafika oczywiście.

 

To są Gearsy, niektóre rzeczy muszą pozostać takie jakie były.

Odnośnik do komentarza

Nawet nie oglądam tego wszystkiego, bo za bardzo sie napale. Pamietajcie jedno jak spotkacie nick BaNDzi0r25 albo Ess Bandzioor

to lepiej wychodzcie xD chyba ze bedziecie ze mna w teamie.

Nie no żartuje Panowie.

 

właśnie jakiś czas temu jak jeszcze nie sprzedałem Gowa ue, trafiłem ciebie w przeciwnej drużynie. Bacznie obserwowałem jak będziesz masakrował innych, ale jakiś koleś cie zabił i wyszedłeś z gry. No to jak to w końcu z tobą jest ?  :gayos:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

a co tam mieli zmieniać jak to i tak najlepszy TPS w historii. W ciągu 10 lat jedynie Max Payne 3 zbliżył się do miodności gearsów.

Dla mnie nic, chodzi mi o tych płaczków co pisali ze gears 4 zawodzi xD

 

 

Gameplay mogą trochę podrasować, ale miodność ma pozostać.

 

Tam gdzie mają pole do popisu to pomysły na nowości w multi, różnorodność i za(pipi)istość lokacji w singlu, sam singiel, wyczesane momenty, postacie i grafika oczywiście.

 

To są Gearsy, niektóre rzeczy muszą pozostać takie jakie były.

 

 

Ja bym tam chcial zmiany na wzor Halo 5, ale wiadomo, ze zaraz bylby lament jedynych prawdziwych fanow serii dla ktorych wszystko po jedynce bylo zle ;)

 

Przynajmniej w Hordzie troche bardziej poszaleja.

Odnośnik do komentarza

 

Nawet nie oglądam tego wszystkiego, bo za bardzo sie napale. Pamietajcie jedno jak spotkacie nick BaNDzi0r25 albo Ess Bandzioor

to lepiej wychodzcie xD chyba ze bedziecie ze mna w teamie.

Nie no żartuje Panowie.

 

właśnie jakiś czas temu jak jeszcze nie sprzedałem Gowa ue, trafiłem ciebie w przeciwnej drużynie. Bacznie obserwowałem jak będziesz masakrował innych, ale jakiś koleś cie zabił i wyszedłeś z gry. No to jak to w końcu z tobą jest ?  :gayos:

 

To zależy jaka mapa i kto gra. Przecież nie bede grał na takim np. Sanktuarium, bo to jest nudne. Głównie na publikach wchodze by sobie klipy porobic ze snajpy xD Żart grac na powaznie. tak btw w poprzednim sezonie bylem 3 na swiecie na 2500 xD

Odnośnik do komentarza

w końcu miałem chwilę by wczytać się w zmiany i o gurwa :obama: core i competitive :obama: brak delaya przy pop shotowaniu :obama: zmniejszony boost damage'a po activie :obama: retro lancer tylko jako broń do podniesienia :obama:

 

teraz serio czuję że ten multiplayer będzie lepszy od trójki :banderas:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wywiad DF z developerem na temat aspektów technicznych gry. Co ciekawe DF pisze, że gry odpalone na Xone S i TV z HDR robią ogromną różnicę. Może będzie trzeba coś pomyśleć na premierę Scorpio :P Z tego co napisali, to gra na Xone S i TV z HDR zrobiła na nich większe wrażenie niż odpalona na dużym TV w 4K z PC.

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-gears-of-war-4-tech-interview

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...