Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kampania w coopie to raczej przyszly tydzien u mnie bo jutro pewnie nawet przy konsoli mnie nie bedzie, najlepiej od razu z grubej rury na wysokim poziomie trudnosci w poniedzialek zaczac.

 

Za to na jakis test-run hordy bym sie dzisiaj pisal, ot tak bez spiny zeby zobaczyc z czym to sie je. Jacys chetni?

 

@suteq

 

obiad robilem i teraz go jem :bluber:

Odnośnik do komentarza

Mi pudziany przejadly sie chyba najbardziej ze wszytskich tytulow Ona. O ile wracajac do Xboxa po raz kolejny w Horizon 2 doslownie wsiaklem, w 3ki mimo wad nie wyobrazam sobie sprzedac - od HALO nie moge sie oderwac, tak Gearsy jakos mi nie siedza. Nigdy nie bylem super fanem multi TPP, Hordy zawsze gralem malo - teraz jeszcze podzial na 60 fps w Multi/botami i 30 w pozostalych trybach bija po oczach. Sam nie wiem - wszystko niby fajnie, ale jakos tak chu.jowo....

Odnośnik do komentarza

HAV7N i jego lancer :[

 

Goty granie bylo w super squadzie, ale troche wstyd wam powinno byc ze klap was musial zebrac do grania jak jakis hycel. xD

 

Cale granie na koncu zostalo podsumowane haslem LGBT: Lancer, Gnuszer [tak, gnuszer xd], Boomshot i Torque bow. Okazalo sie tez ze wszyscy oprocz havena sa z Sosnowca :niedobrze:

 

Ekipa:

 

UjbnIif.png

 

Pierwszy mecz ever od czasow premiery Girsow 3:

 

 

Szkoda ze nie slychac czata (da sie to jakos ustawic na przyszlosc?), np. w 2:04 jaralem sie jak dziewczynka kogos spalilem... a potem... :reggie:

 

A tutaj drugi (1:05, myslal ze nie widze XD):

 



Potem moze zuploaduje reszte, mam co najmniej z 10 takich filmikow po 5 minut, dosc sporo pogralismy tym samym 10 osobowym squadem. :obama:
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dobra dobra weź filmik z ostatniego deadmatcha tam kto inny był orany :D Za to odkryłem że nie umiem w king of the hill ...  Jak w bf chciałem odzyskać punkt za wszelką cene i wbiegałem w 4 przeciwników

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

pięknie się dziś grało koledzy :lapka:

 

 

właśnie skończyłem kampanię i

 

 

początek z tymi robotami tak średnio bym powiedział ale dalej już niesamowity gearsowy feeling, świetne akcje, wspaniały dizajn miejscówek. Niemniej finał trochę z dupy, bieganie wielkimi robotami ok ale boss jakiś niesatysfakcjonujący. ;/

 

ps. po napisach jeszcze jest jedna scenka xD

 

 

 

Edytowane przez _K_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...