Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

@kudlaty

 

to jest  quake 3 w oprawie doom 3

 

 

 

 

Ja dotarłem już do

 

 

piekła

 

 

 

i na razie przerwa na coś do jedzenia, W KOŃCU

Ja myslalem, ze tam bedzie jakis boss battle na samym poczatku. Rowniez jestem w tym miejscu (w polowie), ale nie mam czasu na razie grac dalej :(

 

 

Tu chyba nie ma w ogóle bossów

 

Są. Właśnie pierwszego pokonałem(aczkolwiek dopiero w 9 misji), nie wiem czy to jedyny ale obstawiam, że jednak na koniec coś dowalą. ;)

 

 

 

 

no teraz to wiem że jest co najmniej jeden, Cyberdemon

 

jestem już tam gdzieś na Tytanie, o tu się odpie.rala to szok

 

 

 

 

starczy na dziś, cały dzień przed konsolą XD

Edytowane przez koval
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Koval ty grales kiedys w ogole w Quake'a, ze piszesz ze to Q3 w skorze D3?

Doom jest duzo wolniejszy od Quake'a i zapomnij o takiej predkosci (nie wspominajac o rocket jumpach czy strafejump) jaki byl w Q.

To jest szybka gra zwlaszcza jak na dzisiejsze czasy, ale do Quake'a to mu daleko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

@koval

 

 

Też Cie to wkurzyło, że po pokonaniu bossa oczywiście się odrodził jakby twórcy chcieli jak najdłużej przedłużyć rozgrywkę? Pokonałem przed chwilą drugiego bossa, znacznie słabszego w projekcie. Cyberdemon to jednak było coś. 11 misja za mną, a podobno jest 13, ale to już jutro. Dzisiaj dam konsoli odpocząć. :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@koval

 

 

Też Cie to wkurzyło, że po pokonaniu bossa oczywiście się odrodził jakby twórcy chcieli jak najdłużej przedłużyć rozgrywkę? Pokonałem przed chwilą drugiego bossa, znacznie słabszego w projekcie. Cyberdemon to jednak było coś. 11 misja za mną, a podobno jest 13, ale to już jutro. Dzisiaj dam konsoli odpocząć. :D

 

 

 

Jakbym wiedzial, ze tak bedzie to zamiast

 

skakac jak po(pipi)any na skakance bo out of AMMO w BFG to bym zachowal te 3 strzaly

 

Odnośnik do komentarza

koval napisz jak z klimatem, jest  troche łazenia i ziwedzania, czy tylko rozpie,rdol arcade style?

 

cały czas licze chyba a z ktos mnie okłamie ze tak tak, pozniej jest doom 3;/

 

jest dużo łażenia i zwiedzania bo mapy są wielopoziomowe, w każdej misji jest przynajmniej 7-8 sekretów do odkrycia.

Odnośnik do komentarza

będzie działał

 

wrzucam swój gameplay, jakby ktoś miał wątpliwości co do gry :P gram na ultra violence i bez podświetlanych glory kills

 

 

zauważyłem że można wykorzystywać pociski przeciwników przeciwko innym potworom np. w 1:06 dzięki temu mocno nadwyrężyli Hell Knighta przez co był na jeden shot, a chwilę później w 1:10 rakiety Revenanta rozwaliły Impa.

 

jaka jest wasza ulubiona broń? U mnie chyba machine gun, dźwięk na słuchawkach to poezja a te mini rakietki mają fajne działanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktos wie jak dokładnie działa piła? Jak mam paliwo na maxa (7) to zauważyłem, że oneshotuję hellknightów (chyba nawet barona piekieł zdażyło zdarzyło mi się tym zabić). Po tym zostaje mi 6 jednostek paliwa i tylko łaskoczę tych większych bydlaków.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

będzie działał

 

wrzucam swój gameplay, jakby ktoś miał wątpliwości co do gry :P gram na ultra violence i bez podświetlanych glory kills

 

 

 

 

zauważyłem że można wykorzystywać pociski przeciwników przeciwko innym potworom np. w 1:06 dzięki temu mocno nadwyrężyli Hell Knighta przez co był na jeden shot, a chwilę później w 1:10 rakiety Revenanta rozwaliły Impa.

 

jaka jest wasza ulubiona broń? U mnie chyba machine gun, dźwięk na słuchawkach to poezja a te mini rakietki mają fajne działanie.

Wykur.wisty soundtrack.

Odnośnik do komentarza

Nawiązując jeszcze do wzajemnego rozstrzeliwania się przez potwory, o którym wspomniał MaZZeo, a które było już w oryginale - to czasem napotykamy na potwory, które wręcz walczą między sobą.

 

Ja gram na normalu - hurt me plenty i myslę, że nie poradziłbym sobie na wyższych poziomach trudnosci, tym bardziej bez podswietlanych glory kills. Szósty poziom dał mi nieźle po tyłku aż mi się ręce trzęsły kiedy go kończyłem ;)

Odnośnik do komentarza

Ktos wie jak dokładnie działa piła? Jak mam paliwo na maxa (7) to zauważyłem, że oneshotuję hellknightów (chyba nawet barona piekieł zdażyło zdarzyło mi się tym zabić). Po tym zostaje mi 6 jednostek paliwa i tylko łaskoczę tych większych bydlaków.

 

na małych przeciwników schodzi 1 ammo, na średnich typu Hell Knight i Revenant 3 ammo, na większe nie wiem bo jeszcze nie doszedłem do takiego momentu :P

Odnośnik do komentarza

MaZZeo - udostępniam Twój gameplay na FB żeby troszkę rozruszać znajomych i zachęcić ich do zainwestowania w grę. Mam nadzieję że nie masz nic przeciwko :) Świetny szpil, serio.

 

suteq - ile jest poziomów? Końcówka (ostatnie levele, starcia itp) robią robotę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...