Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ja naczytałem sie na forum jaki to eternal wymagający i poleciałem na normalu i było dosyć łatwo, ale nie bardzo. W sumie dobrze wybrałem i jakaś satysfakcja była podczas rzeźni. Jedynka w każdym razie bardziej mi się podobała bo bardziej według mnie przypomina klasycznego Dooma, baza i te sprawy. W klasyka też nie grałem w jakimś oszałamiającym tempie, żeby eternal mi go bardziej przypominał. 

 

Rozpadanie sie przeciwników spoko, ale podczas zawieruchy ciężko się zwraca na to uwagę, dla mnie mogło by tego nie być, za to interakcja z otoczeniem mogłaby być większa. Wrażliwe punkty wrogów też ok, na chama da się ubić też, ale trzeba więcej ammo wpakować i lepiej przez to żonglować bronią,co też mi nie przeszkadzalo. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tylko taki pro tip jak będziecie skakać sobie po WADach: na quick save jest jeden slot współdzielony między wszystko :reggie: Także sejwowanie z poziomu menu jest bezpieczniejsze, a QS zostawcie sobie jako exclusive dla gierki, którą właśnie ogrywacie.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Faka napisał(a):

Blood 1 i 2 by było fajnie odświeżyć. 

 

3 minuty temu, Bzduras napisał(a):

Jedynkę już ND odświeżało, ale nie wyszła poza PC.

 

https://store.steampowered.com/app/1010750/Blood_Fresh_Supply/

Grałem kiedyś u kuzyna i jakoś zapomniałem o tej grze, z miłą chęcią ogram ten remaster ze Steam. 

 

Z tamtym czasów z takich mniej oczywistych FPSów najmilej wspominam Shogo: Mobile Armor Division, co to była za gra <3. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Grałem kiedyś u kuzyna i jakoś zapomniałem o tej grze, z miłą chęcią ogram ten remaster ze Steam. 

W kluczykowniach możesz go dorwać za tę przysłowiową paczkę Pringlesów, bardzo ładnie sobie radzi. W sumie jedyna opcja na konsolowe doświadczenie to Deck, ale to wiadomo. Przydałby się taki porcik na inne sprzęty, bo w sumie nic na drodze nie stoi.

W dniu 29.07.2024 o 17:06, messer88 napisał(a):

DLC do Eternala to trzeba od nowa cała grę zaczynać żeby się wdrożyć. 

Dokładnie tak miałem jak wyszło. Nie grałem w Doomika jakiś czas, patrzę - o, jest, to sobie zainstaluję i przejdę. Jak mnie pierwsze 30 minut wyjaśniło to zrobiłem rerun podstawki i dopiero mogłem coś działać w TAG1 :ragus: Drugi dodatek jest już lżejszy, ale TAG1 to najbardziej wymagająca część całej gry.

 

edit: co jest kurna, czemu nie połączyło

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest już temat o DOOM 1 + 2 + 64 + 3: 

Proponuję tam przenieść posty.

 

Co do nowego portu, to szybko poszło, bo ostatni był niedawno. Ale faktycznie, brakowało mu pewnych szlifów jak np. online coop (teraz z umieraniem, a nie respem!), ustawieniami FOV i innymi QOL. Fajnie też, że dodali nowy OST Hullshulta. Podoba mi się też pomysł zunifikowania jedynki i dwójki w jeden produkt pełny WAD-ów, które można uploadować. W końcu będzie można pykać w te wszystkie mappacki tak o. Te prace fanów są naprawdę sick, więc polecam spróbować chociaż jednego z popularniejszych nowoczesnych. Tym bardziej, że będzie można w coopie.

 

Ale co najwspanialsze, nie mogę się doczekać aż położę łapy na pierwszym nowym oficjalnym epizodzie z nowymi broniami i potworami!

 

doom-enhanced-edition-steam.jpg?resize=1

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Bzduras napisał(a):

Jedynkę już ND odświeżało, ale nie wyszła poza PC.

 

https://store.steampowered.com/app/1010750/Blood_Fresh_Supply/

OMFG jakos mi to wylecialo z glowy. Mam na gog ale tam kupilem kilka lat temu zwykla klasyczna. ND robi najlepsze remastery tego typu. Juz dodane do WL i zakupie jak bede wiedzial ze mam czas to ograc.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...