Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

Jaki tam Rage, nie podoba się ? trudno :) u mnie day one, wreszcie jakiś porządny gameplay który przekonał mnie do Batmobila, myślałem, że w ogóle nie będę chciał tym jeździć, oj jak bardzo się myliłem  :banderas:  Wygląda za(pipi)iście, już chyba więcej z tego silnika wyciągnąć się nie da, to stary dobry Batman, dopieszczony do granic możliwości w każdym aspekcie, które seria od zawsze serwowała na najwyższym poziomie. Masa fajnych smaczków, fajnych  ujęć kamery plus Batmobil w pełnej klasie, pewno fabuła z (pipi)nięciem ogólnie mają mnie  :kaz:

 

 

Przypominam, że AC to 10/10 także jeżeli to jest  AC 2.5.........  :banderas:

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po Wiedźminie 3 batman mnie już w ogóle nie rusza. Wezmę na premierę ale bez jakiegoś hype'u po prostu wszystko i tak kupuje :D

 

 

Zastanawiam się czy brać na konsoli czy na pc. Bo po Wieśku boję się o konsolowy port. Znowu na ps 4 zrobią 1080 p kosztem 30 klatek stałych :P

Odnośnik do komentarza

Po Wiedźminie 3 batman mnie już w ogóle nie rusza. Wezmę na premierę ale bez jakiegoś hype'u po prostu wszystko i tak kupuje :D

 

 

Zastanawiam się czy brać na konsoli czy na pc. Bo po Wieśku boję się o konsolowy port. Znowu na ps 4 zrobią 1080 p kosztem 30 klatek stałych :P

Nie wiedziałem, że Batmana na ps4 robi CD Projekt.

Odnośnik do komentarza

kazdy batman od rocksteady nawet na przekombinowanym ps3 to byl praktycznie rocksolid30fps - arkham knight przeciez powstaje dalej na wypieszczonym unreal engine3, ktore te studio opanowalo do perfekcji - o stabilny framerate jestem spokojny

 

nie porownujcie tego do wieska3 - pierwszej gry w historii tej firmy, ktora powstawala roznoczesnie na kilka sprzetow, a nie tylko na pc, do tego redzi nigdy mistrzami optymalizacji nie byli

 

do tego gameplaye niby caly czas z ps4, a nie jak u redow gdzie wersje na ps4 pokazali 2tyg przed premiera

Odnośnik do komentarza

na PS4 ma być 1080p 30 czy 60fps, wiadomo już?

 

graficznie świetnie to wygląda

Nowy Uszaty wygląda kapitalnie. Pytanie tylko czy gracze taką jakość otrzymają. Już w ubiegłym roku pokazało filmik niby z PS4 (ponieważ pojawiały się ikonki z maszyny Sonu), a później wyszło, że całosc na mocnym PC hulała.

Ja jednak byłbym spokojny, pamiętam bowiem pierwsze materiały z pierwszej części. Były świetne, a sama gra prześliczna. Przy PS4 stawiałbym raczej na 1080 i trzydzieści k/s. Sześćdziesiąt jest cięzko uzyskać w reedycjach, a co dopiero przy nowych, pisanych tylko na bieżącą generację, grach.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, zapomniałem o Batgirl. Co do pozostałych postaci  to nie wyobrażam sobie by nie udostępnili ich w pełnym zakresie, skoro całość już od dawna mają gotową.  Sam patent z przyzywaniem pomocników jest dla mnie zbędny, ciekawostka do sprawdzenia akcji tagowych i tyle. Obijanie oprychów w tej serii to sama przyjemność, a to już totalne ułatwienie dla januszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...