Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gra na PC jest grywalna, prosze o nie wypowiadanie sie jak nawet nie masz PC. NIe jest to spelnienie marzen ale grac sie da, niestety w marnej jakosci.

 

edit: po dluzszym pograniu cofam co mowilem, co to (pipi)a jest?

Edytowane przez Velius
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Eee nie nie jest grywalna, ludzie z GTX 970 nawet skarżą się na tragiczną wydajność, żeby w miarę pograć trzeba grzebać w plikach konfiguracyjnych. Nie ma PL języka, mimo, że na steam wyraźnie zaznaczono, że jest. Schemat sterowania wyświetla się z pada z playstastion :shout: Generalnie jest mega kaszana, ludzie wylewają wiadro pomyj na ten port.

 

W tej chwili w serwisie Steam dostępnych jest ponad 1200 recenzji użytkowników i tylko 36 procent z nich jest pozytywnych. To jeden z najgorszych startów gry wysokobudżetowej w historii platformy Valve.

Dziękuję za uwagę i życzę miłej gry konsolowcom, bo oni mogą grać bez problemu :D

Odnośnik do komentarza

Niegrywalna oznacza, że nie da się grać. Da się, niestety w konsolowej jakości (30fps), ale się da. Opinie o wersji PC zostawcie osobom z tego forum, które tą wersję widziały na własne oczy.

 

"Problem" u blacharzy wynika z tego, że oni oczekują trochę wyższych framerate'ów jak posiadacze konsol, a developer sztucznie ten framerate ograniczył. Ciężko to jednak nazywać niegrywalnym, gdy pod tym względem gra jest notabene identyczna jak na konsolach. Jednym po prostu przeszkadza, że dostają "tylko" tyle samo, co na konsolach. Nie jest to jednak godne nazywania "niegrywalnym".


Spoko by było, gdybyście skupili się na samej grze, a nie na tym, jak gra działa na innych platformach, których nawet nie ogrywacie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

gdyby w PL byla jeszcze poza mna jedna osoba ktora zastanawia sie jak xbone sobie radzi z nowym batmanem to proszz:

 

http://www.gamersyde.com/news_batman_ak_under_the_microscope-16779_en.html

Działa świetnie. :banderas:

 

 

Nie no chodzi świetnie. Gra jest na bołnie w 900p czy 1080p?

 

PS. Gamersyde robi testy framerate'u podając średnią FPS z całego materiału = RIP Digital Foundry :P

Odnośnik do komentarza

No jeśli to tak wygląda to uchylam fedorę i zwracam honor :hi:

Podobno zabezpieczenie antypirackie mocno obciąża gierke, jeżeli tak to niezłe podziękowanie dla osób, które kupiły grę. 

Może to wygląda jak wojenka, ale serio żal mi graczy (nawet blach), którzy wyczekiwali na Batmana, a dostali takie (pipi) - gorsze niż Unity.

Odnośnik do komentarza

ponoc na łoniaku 900p, chodzi stabilnie ale troche framerate i screen tearing na tym filmiku z gamersyde w czasie rozwalki batmobilem leci w dol, wydaje mi sie z tego co gram na ps4 ze jest ciut lepiej pod tym wzgledem ale to z osadem poczekam na analize z obu platform

 

w kazdym badz razie obojetnie od platformy konsolowej, batman wyglada i dziala swietnie, rocksteady nie wydalo kaszany

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mam wersje pc i musze przyznać że gra daje niezłe dropy xd coś ewidentnie zyebali z optymalizacją, mam gtx 660 gra lata w full hg i max detalach 25-30 klatkach z dropami do 3fps xddd zmieniam efekty na low, to samo xd. ewidentnie coś zyebali  z mocą ramu. jak nie grywalna jak grywalna i pykłem już 15% gry :obama: efekty deszczu, dymu, światła gacie zrywa, ta fabuła, klimat, system walki znowu im sie udało zrobić dobrego batmana, najbardziej sie bałem o ten batmobil, ale wyszło ok. narazie minus to cyrki z wersją pc i porżnięcie dlc-kami gry, rak branży 100%

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...