Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zainstalowała się wam gra na PS4 od strzału? Bo u mnie stanęło na 38% i kaplica, dalej za chu.ja nie idzie.

bez problemu, o dziwo nie liczac patcha co wazy 3,5gb bez problemow technicznych, normalnie jak nie gra z tej generacji xD

No to u mnie coś jest nie halo, bo od ponad godziny stoi w miejscu, jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Troche pograłem i póki co nie jest GOTY, ale to w sumie początek dopiero i akcja sie rozkreca, zapewne będą ciekawsze misje

W poprzedniego Batmana grałem tylko chwile u kogoś na PC, masa wszystkiego tu jest ulepszeń, combo, dla batmana jak i do auta

Textury na PS4 ostre jak  żyleta, bardzo fajnie zrobili też włosy, duże lepiej niż w Wieśku, lekki blur na nich by zamaskaować texture

Jak pisał Bansai wcześniej - cała gra nie wygląda tak jak na gifach, ale są takie momenty, czasami jest po prostu bardzo dobrze, a czasami fajerwerki

 

ogólnie jest dobrze!

Odnośnik do komentarza

To co się dzieję od szóstej minuty - nie mam pytań

https://youtu.be/GKy2BEHKeyE?t=5m58s

 

 

Masakra jakaś, przecież to aż odechciewa się grać, ja rozumiem pojedyncze spadki raz na ileś tam godzin gry, zdarza się, ale nie takie klatkowanie. Współczuję grającym na PC, póki nie wypuszczą jakiegoś "patcha" to, aż strach to odpalać.

Taka wersja gry jest nie do przyjęcia!!! Co prawda nigdy nie wciągnęła mnie przygoda Batmana, sam gram jedynie na ps4, ale nie można dopuścić by na żaden sprzęt coś takiego wychodziło! Dramat i żal tych, którzy zapłacili za preordera!!!

Odnośnik do komentarza

Jasny gwint.

Najpierw niespodzianka w ACE Chemicals dosłownie zrzuciła mnie z kanapy (świetnie rozegrany fragment, rozgrywka wymaga skupienia na pewnym elemencie a tu FIK coś kompletnie z innej bajki) a później scena dosłownie, perfekcyjnie, wyjęta z "Killing Joke" wywołała mój szczery podziw i głośnie "OżeszKoorwa". 

Coś wspaniałego!

Odnośnik do komentarza

Nie cały bo wyścigi też są jestem już po 5 zagadkach i 2 to były wyścigi a jedna bardzo w(pipi)iajace katapultowanie:p

 

 

Mi czcionka nie przeszkadza. Może fanek masz wadę wzroku? Ja mam okulary i wszystko widzę idealnie na 50 calach siedząc na kanapie. Ostatnia gra z małą czcionką to był dragon age

Odnośnik do komentarza

mam dobry wzrok, widze co pisze ale musze sie wpatrywać

filmy oglądam normalnie na ekranie 110" i tam litery mam na wysokość kilku cm, może dlatego tak sie przyzwyczaiłem

ale serio mogły by być znacznie większe, oni to testują na ekranach 30"czy co

 

komuś jeszcze przeszkadzają małe litery?

Ficuś dla Ciebie ok czy mogły by być większe?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

lol gadam z bansai bo jest dalej w fabule, cos ok 60% gry, a walk z bossami mial:

 

 

cala jedna czyli ta poczatkowa w fabryce z helikopterem

 

 

buuuuuu

 

drugie buuuu to dodatki z pudelka - cale 10minutowe atrakcje xD

kierwa też jestem daleko i własnie tak mnie sie dziwie co tak słabo :<

 

ktoś zrobił zadanie

man-batem czyli tym przerośniętym nietoperkiem? nie wiem czy mam buga czy coś źle robie, ide we wskazane miejsce i albo skrypt sie nie załącza albo jestem dałnem

 

Odnośnik do komentarza

co do zadania z spoilera:

 

 

chodzi ci o sam poczatek zadania? jak mapka ci pokazuje ze masz sie dostac na taki pomost w laczacy dwa budynki? rozejrzyj sie po okolicy albo nadstaw ucha na dzwieki - wampir sobie lata w powietrzu po prostu w tamtej okolicy i musisz go gonic po dachach by ostatecznie naskoczyc na niego w powietrzu

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

co do zadania z spoilera:

chodzi ci o sam poczatek zadania? jak mapka ci pokazuje ze masz sie dostac na taki pomost w laczacy dwa budynki? rozejrzyj sie po okolicy albo nadstaw ucha na dzwieki - wampir sobie lata w powietrzu po prostu w tamtej okolicy i musisz go gonic po dachach by ostatecznie naskoczyc na niego w powietrzu

 

 

nie widze skoorvesyna :[  45 minut wczoraj latałem przy budynku, tylko słyszałem ze sie drze

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...