Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież pisałeś kto jest na końcu. xdd

 

edit: ale nie wszyscy czytali, w koncu to spoiler :dunno:

 

Może i spoiler, ale raczej każdy średnio rozgarnięty osobnik domyśli się kto to. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

heh ja muszę się zmusić aby skończyć grę bo mnie po 10 h znużyła i zacząłem w dark souls 2 ponownie na ps4 grać :D Już 8 h w dark souls 2 i nie nudzę się wcale a to moje 3 podejście do singla :P

 

 

Niestety to świadczy o tym że batman to odgrzewany kotlet. I to odgrzewany w mikrofali :) Na początku wow im dalej w las tym gorzej i nudniej. Fabuła przewidywalna i jedyne fajne są jego "majaki"

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ja tam uwielbiam. Najlepsza postac z uniwersum DC, imo. Lepszych gier tego typu nie ma i nie bylo. Gdybym nie byl fanem Gacka to nawet nie spojrzalbym na serie. A tak, klimacik rekompensuje wszystko. Jest miejsce na Wieska, molocha rpg ale i mam czas dla zupelnie innej kategorii jaka jest Batman. A reszta za duzo filozofii wklada w plastikowy krazek z gierka dla dzieci..

Odnośnik do komentarza

Jak na grę "18" s(pipi)ili jeden motyw:

 

Kiedy Batmanowi wydaje się, że widzi scenę z "zabójczego żartu", w której Joker przychodzi do Barbary i strzela jej w brzuch a następnie robi jej zdjęcia. W oryginale najpierw ją rozebrał a potem cykał jej nagie foty. Szoker był większy, tu wyszło nijako

 

Odnośnik do komentarza

blantman to daruj sobie granie w rpg bo w zyciu tych gier nie skonczysz. Kampanie na 20h to idelane gry dla kazdego, powyzej tego czasu to nawet wiedzmin czy inny dragon age znuzy.Nowy batman ma kampanie na 20+ h godzin i polecam ja kazdemu fanowi wczesniejszych gier rocksteady o czlowieku nietoperku. Batman arkham knight=AC=AA

Heh ale to mój ulubiony gatunek:( W tym roku skończyłem pillars of eternity, wiedźmina 3, bloodborne i Pandora tower.

 

Ja batmana skończę ale mam to samo co z far cry 4. Czuje przesyt. Wszystko to już było. Nic oryginalnego a fabuła taka se.

Odnośnik do komentarza

No przecież pisałeś kto jest na końcu. xdd

 

edit: ale nie wszyscy czytali, w koncu to spoiler :dunno:

 

Może i spoiler, ale raczej każdy średnio rozgarnięty osobnik domyśli się kto to. :)

Serio? xD nie mogę xD.

 

Za dużo poucinali w tych DLC. A z tego, co czytam warto je mieć, żeby lepiej poszczególne wątki zrozumieć. Poczeka się na edycje GOTY.

Odnośnik do komentarza

PS4 vs Xbox - pomimo 900p na Xboxie oglądając to na monitorze 24" jest prawie identycznie, obraz w ruchu na PS4 może minimalnie ostrzejszy

dopiero na większych ekranach pewnie widać te różnice, na obu konsolach stałe 30fps

 

 

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

gdyby gra nie chodziła tak solidnie na obu konsolach, to raczej wiele osób by obchodziło

 

Bo to powinien być standard, że gra po prostu ma chodzić w minimum 30fps. Nikt nie chwali nikogo za standard. Ale jak gra nie radzi sobie i płynność jest godna pożałowania, to wtedy ludzie się wkur,wiają i się o tym (niestety) mówi.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to chyba najlepsza część Batmana - sam batmobil jest istnym cudeńkiem, ale ilość zawartości w tej grze, fabuła czy szereg smaczków wręcz nie pozwalają odejść od konsoli, bo chce się więcej i więcej i więcej :) Wciąga niczym chodzenie po bagnach, staram się zrobić wszystko po drodze, co mogę, bo poruszanie się Batmanem i latanie po Gotham jest za(pipi)iście przyjemne. Jak to Kobik wspomniał - tony grywalności :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...