Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

cicha eliminacje masz przeciez dalej i to najlepsza z serii, glowny watek misji tylko pod batmobil nie ma "prawie polowy" jest tego mniej - fakt duzo aktywnosci pobocznych to zadania dla batmobilu i odkrycie nowej wyspy = tlumy czolgow na ulicach, ktore trzeba zniszczyc zeby bezproblemowo smigac

 

kontrowersyjny ogolnie to pojazd - czytajac recki czy opinie fajnosc tej czesci w sumie sprowadza sie do tego czy zaakceptowalismy batmobil czy nie, mi tam on az tak nie przeszkadza, spokojnie mozna laczyc zwiedzanie swiata w stary sposob jak i nowy - tym bardziej ze tak plynnie jeszcze nigdy nie bylo jesli chodzi o samo poruszanie

Odnośnik do komentarza

Przesadzasz. Batmobil mógł być w side questach i nikt by nie marudził. Te misje w głównej fabule są robione w ten sposób że mieli batmobil i musieli jakieś misje do niego dodać. Misje jeżdżone w kampanii to najsłabsze misje w historii batmana. Widać że robione na od(pipi).

 

Przypomina mi to sytuacje z deus ex human revolution. Gra też świetna, fabuła i mechanika fajna. Niestety developerzy stwierdzili że muszą być bossowie więc dodali na odwal się walki z nimi które nijak nie pasują do całości szczególnie jak ktoś przechodzi grę po cichu:).

Odnośnik do komentarza

W B:AK nie ma ani jednego elementu zrobionego na odwal. Gameplayowo, każda jedna instancja przygotowana jest perfekcyjnie. To, że komuś coś tam nie pasi, trudno ma pecha ale zawodzenie, że coś jest zrobione "na odwal" jest śmieszne (swoją drogą - wczoraj z godzinę męczyłem ostatnie rozbrojenie miny (bomby?), nie dałem rady z jej obstawą, heh). Misje jeżdżone w kampanii są za(pipi)iste!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po czytaniu opinii Blanta mam wrażenie, że siłowo przeleciał przez gierkę co by tylko zaliczyć. Ja tam od zawsze jarałem się Batkiem a jak jeszcze dostaję jedna z najlepszych serii gier to już w ogóle. Ja jeszcze nie skończyłem i wcale nie czuję, że muszę gierkę oblecieć na chama. A takie odnoszę wrażenie, kupił - nie spasiło - zaliczył z musu - pchli targ. Nie tędy droga, mi nie pasuje (vide Lords of the Fallen) 4h gry i żyd. Nikt nie zmusi mnie do katowania się przy czymś co mi nie leży. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no te walki z hydrami to mega (pipi)owe było ich za dużo imo :/ skradanie sie dwóch czołgów na placu i zajeżdżanie im w dupe xd assassins creed 4 black flag mi sie przypomniał i skradanie się galleonami na pełnym oceanie xd

Odnośnik do komentarza

A propos czołgów, to walka z 

Deathstrokiem

 

też mogła być inaczej zrealizowana, a dostaliśmy powtórkę innej walki :(

 

I oczywiście przestraszyłem się w tej samej misji pobocznej, co inni XD Dodatkowo 

 

jak zamiast Man-Bata przy krawędzi wyskoczył mi Joker, oraz podczas FPSa, jak za plecami wyrósł mi posąg Batmana XDDDDD Nie powiem, krzyknąłem srogo.

 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

do mnie bossowie to jedyny spier.dolony element tej gry, nie kumam w ogole co oni chcieli osiagnac tak kastrujac gre z tego co od zawsze bylo fajne i klimatyczne w tej serii i im to swietnie wychodzilo, boli tym bardziej, ze cala reszta to top serii i przy tej oprawie i mozliwosciach na pewno racksteady moglo wyczarowac jakies epickie walki

Odnośnik do komentarza

Po czytaniu opinii Blanta mam wrażenie, że siłowo przeleciał przez gierkę co by tylko zaliczyć. Ja tam od zawsze jarałem się Batkiem a jak jeszcze dostaję jedna z najlepszych serii gier to już w ogóle. Ja jeszcze nie skończyłem i wcale nie czuję, że muszę gierkę oblecieć na chama. A takie odnoszę wrażenie, kupił - nie spasiło - zaliczył z musu - pchli targ. Nie tędy droga, mi nie pasuje (vide Lords of the Fallen) 4h gry i żyd. Nikt nie zmusi mnie do katowania się przy czymś co mi nie leży.

Gra mi się podoba fabularnie i dlatego chcę skończyć. Inne batmany calakowałem. Szczególnie genialny arkham asylum. Jestem fanem ale batmobil mi nie przypasowal. Gra jest mega poza misjami z batmobilem. Dlatego zrobię w niej wszystko poza czołgami:).

 

Jak gra mi nie przypasi kompletnie to nie kończę (watch dogs czy killzone).

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o Batmobila to samo jeżdżenie jest ok, ogólnie akcje Burnoutowe na plus, jedyny minus to taki, że każą go używać w pewnych momentach na siłę i ten tryb tank mode jest zupełnie nie potrzebny, po co komu te walki z czołgami i to w takiej ilości ?!  Jak człowiekowi się czasami zadania ułożą to ma wrażenie, że nic innego nie rogi tylko jeździ czołgiem  :pope:  Mówię, żeby to działało jak płotka w Wiedźminie, czyli jest opcjonalna, chcesz to się baw nie chcesz zostaw w spokoju, podoba mi się też katapultowanie z niego i to, że można sobie go fajnie z lotu ptaka przywołać, ma to wszystko jakiś większy sens i klimat.  Ogólnie zadania poboczne na plus, nie wszystkie oczywiście ale większość daje radę, z różnicowanie widoczne gołym okiem dla każdego coś fajnego, podoba mi się to, że za każdym razem to samo poboczne zadanie wrzuca coś nowego.

Wykorzystywanie otoczenia na plus, mogło by być tego więcej, podoba mi się również opcja puszczenia liny podczas lotu między budynkami, ogólnie widać, że pomyśleli o wszystkim, człowiek mówi sobie przydało by się to i to i po krótkiej chwili dostaje to o czym przed chwilą pomyślał.  :cool:  :lapka:

Odnośnik do komentarza

Niektóre to i dziesięciokrotnie;). Z sidequestow fajne były trzy a zrobiłem prawie wszystkie. Najgorsze oczywiście sciganie latającego podpalacza a najlepszy nietoperek i morderstwa. Niestety pewne ikoniczne postacie potraktowane mocno po macoszemu a quest ze strazakami na końcu okazuje się zapchajdziura.

Odnośnik do komentarza

Moja ocena spada do 4/10 bo mam buga i nie mogę skończyć gry. Do wszystkich co jeszcze nie skończyli bez spoilerów ważne info :

 

 

Jeżeli nie chciecie robić jak ja 100 % i wszystkich zagadek ridlera to przed końcem gry nie róbcie reszty bo nie zobaczycie żadnego zakończenia. Jedno powinno być przy 7 osobach zamkniętych w więzieniu a drugie za 100 % z ridllerem. Ja zrobiłem wszystko poza ridlerem i jego 200 znajdziek. Teraz okazuje się że aby zobaczyć jakiekolwiek zakończenie muszę znależć te 200 znajdziek. (pipi)e tą grę i te znajdźki. Zakończenie obejrzę na youtube. Jest to bug bo powinienem bez tego zobaczyć zakończenie a tak dupa. 

 

 

Dawno mnie żadna gra na koniec tak nie wkurzyła. Nie ma to jak budować napięcie kilka dni i na końcu pokazać graczowi fucka. Dla mnie rozczarowanie roku z powodu braku zakończenia.  Teraz albo ridlera z poradnikiem mam szukać (a na to nie mam chęci i czasu) albo new game plus w grze która w tym ng+ nic ciekawego nie oferuje. Idę grać w dark souls 2 .

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

;_;

 

Co to za głupota, żeby wymagać dodatkowych rzeczy od gracza aby ukończyć produkcję. 

 

To są jakieś standardowe misje poboczne(długie? krótkie?) czy jakieś znajdźki jak szukanie ch*ja w śmietniku? 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No, ale te 7 wymaganych  side questów to są etapy znajdowania tych zagadek Riddlera(nie wiem, 10-25-50-75-100 zagadek) czy są to zwyczajne misje poboczne podzielone na 5-6 etapów jak to było w Arkham City chociażby?

Bo jak to drugie to spoko, jak to pierwsze to kur.wa wstrzymuję zakup. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...