Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tak jak Yeti napisał.

Dzisiaj widziałem na jednej aukcji RE VII "raz w konsoli, ideał - 220zł", a obok paragon, że Janusz za 240zł bodaj kupił. :cebula:
Z PSVR swego czasu było podobnie "Ideał, raz tylko użyłem - 1690zł", a w sklepie nowa za 40zł więcej.

Na allegro obecnie chodzą same gogle za ok dwa tys. bądź kombo - okulary + RE VII + kamera za ok 2400 zł.
 

Odnośnik do komentarza

Ni ma :) Jeżeli tylko dla residenta chcesz kupić poczekaj. Skoro VR to taki sukces liczę że do końca roku wyjdzie na to więcej gier. Z tego co teraz czytam to nie ma gier aaa poza residentem. A w grach AAA które obsługują gogle to jakieś pierdoły w stylu lotu myśliwcem w nowym cod :)  Czekam aż na vr od sony będzie można zagrać w takie gry jak firewatch czy ethan carter. Wtedy kupuje od razu. No ale pewnie to dopiero przy mocy ps5 :)  VR dla mnie stworzony jest pod walking simulatory. Ethana Cartera ograłem troszkę na occulusie  i  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  . No ale to było na kompie prawie że z NASA

Odnośnik do komentarza

Nieeeee zbyt soft ale jakby wyszła wersja hard to pewnie tak.... (tylko nie mów nic mojej żonie) 

Do tego fleshlight w komplecie do gry i jazda :D

 

 

@grzybiarz jak jest deficyt sprzętu to nie ma co się dziwić, że ceny z kosmosu. Coś czuję, że pro i vr długo jeszcze cenę przez to będzie trzymać jak już uzupełnią braki i wróci do wartości premierowej.

Odnośnik do komentarza

Jest tak jak Yeti napisał.

Dzisiaj widziałem na jednej aukcji RE VII "raz w konsoli, ideał - 220zł", a obok paragon, że Janusz za 240zł bodaj kupił. :cebula:

Z PSVR swego czasu było podobnie "Ideał, raz tylko użyłem - 1690zł", a w sklepie nowa za 40zł więcej.

Na allegro obecnie chodzą same gogle za ok dwa tys. bądź kombo - okulary + RE VII + kamera za ok 2400 zł.

 

Lol a ile taniej wedlug ciebie powinien gosc sprzedawac gre ktora wyszla kilka dni temu i chodzi w sklepie za 239? Za 200? Masakra jak ja nienawidze wkasnie takich cebulaczkow. Uczciwa cena 20zl mniej za gre ktora od nowej rozni folia.

 

Ja w niedziele bede mial vr , dobrze ze residenta przeszedlem juz dwa razy i znam na pamiec wiec nie bedzie pszypalu przy szwagrze

Odnośnik do komentarza

Też bym kupił te gogle. Jest jeden Resident i potem co? Jak sie już uzbiera więcej gier, to bedzie tego na rynku masę i to w cenie 1500zł. Aktualnie to trochę wyrzynanie kasy w błoto, tym bardziej, że cena jest znacznie wyższa niż premierowo ale to kwestia myśle 2-3 miesięcy. Ale i tak po tym czasie dalej bedzie ten jeden jedyny Resident.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

wczoraj pograłem w residenta na prosiaku + vr :fsg: jak by takie gry wychodziły cykliczne to byłby dealbreaker, towar wart swojej ceny. Na psn wychodzą non stop jakieś pierdoły po 20-50zł no ale z takich dużych tytułów to chyba ten średni star trek tylko na vr a potem... ??? czekamy do e3?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...