Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Największą różnice będzie widać na jakimś materiale wideo, najlepiej nieskompresowanym, ale nie wiem czy się takiego doczekamy. Na screenach takiego Tomb Raidera tez nie widać jakiś dużych zmian między PS3, a PS4, a w ruchu jest to widoczne na pierwszy rzut oka.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Jak już porównujemy ceny to na http://www.progamingshop.pl/the-last-of-us-remastered-cz/d-113689/ masz za 151zł plus 20zł za przestłkę. Tylko z tego co widać: brak polskiej wersji językowej, chociaż...

Jak ja mieskam w UK i kupilem Tlou ps3 z lokalnego gejma i mogłem mieć gre normalnie z Polskimi napisami i dubbingiem.

Tylko trzeba było zmienić menu na polskie w menu ps3.

Ja u nich zestaw słuchawkowy Sony kupiłem i przesyłka dojechała po dwóch dniach, także raczej czasowo w porządku. Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dopiero do mnie dotarlo, ze przeciez bedzie share.

W tlou.

Share w muti tlou.

 

 

Ja pyerdole, bedzie jazda!

Nooo, i będziesz mógł wrzucać swoje pro akcje do zakładki Co Nowego, aby twoi wszyscy znajomi z listy widzieli jak jedziesz z n00bami. Też się jaram.

 

PS. Jakiś wspólny meczyk forumowej elity i stream na twitchu, oj tak :)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Panowie, czy ktoś z Was widział w polskich sklepach, możliwość zamówienia poradnika towarzyszącemu wydaniu gry? czy tylko amazon mi został

Jeżeli w rachubę wchodzą książki elektroniczne, zakładam, że pojawi się w iBooks Store, tak jak poprzednia wersja. Właśnie, wie ktoś czym to nowe wydanie będzie różniło się od poprzedniej wersji?
Odnośnik do komentarza

 

Panowie, czy ktoś z Was widział w polskich sklepach, możliwość zamówienia poradnika towarzyszącemu wydaniu gry? czy tylko amazon mi został

Jeżeli w rachubę wchodzą książki elektroniczne, zakładam, że pojawi się w iBooks Store, tak jak poprzednia wersja. Właśnie, wie ktoś czym to nowe wydanie będzie różniło się od poprzedniej wersji?

 

dzięki za info, nie pomyślałem:) 9.99usd aktualizowane w styczniu, zawiera opis przejścia na hard oraz opis dlc...pewnie w najnowszym dorzucą najwyższy poziom i poprawią szatę graficzną

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...