Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

triboy puściłem Ci invite do znajomych

 

jezu jak mi się wczoraj genialnie grało. obrzyn po upgradzie to dla mnie rewelacja. mecz geniusz - grałem z total randomami, przy stanie 0:6 dla przeciwnika nie wiem co się stało, ale nagle telepatycznie chyba, wszyscy zaczęliśmy grać mega zespołowo, trzymaliśmy się razem, jeden drugiego krył (nie szliśmy "sznurkiem" tylko bokami względem siebie, tak, że każdy z nas widział towarzysza) i tymi 4 ostatnimi ticketami wygraliśmy całą rundę. Genialna zabawa, fajnie wygląda jak kompletnie odwracają się losy meczu. 

 

Trafiłem też na kolesia z levelem over 230, który cały czas biegał z łukiem, biegał sprintem na wszystko miał wyyebane i kończył rundę średnio 14:3 :(

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

(pipi)a, mowilem juz ze ubostwiam te gre? Chociaz nie, dla mnie to przezycie porownywalne do Infinite, czy Heavy Rain (pierwszy raz od lat 9h z padem od pierwszego wlaczenia bez przerwy). Skonczylem survivala i survivala +, sprzedalem gierke i... znowu wracam, bo zostal mi jeszcze grounded. A jak juz to wbije to nie ma bata - musze splatynowac. GOTG 7.gen oficjalnie jest, albo i nawet 8.gen tez!

Odnośnik do komentarza

MATCHMAKING MY ASS

 

10830682_1536095123304478_69922766839332

 

ja wiem, że niby mogę wyjść z takiego meczu i szukać na nowo, jednak wczoraj jakoś ciężko było. Co mecz to taka super "ekipa", a zanim człowiek wyjdzie z meczu, znajdzie nowy i uruchomi grę to mijały wieki. Więc od niechcenia grałem te wpyerdole bo inaczej tego nie idzie nazwać, ale od biedy udało się coś tam ugrać i jakimś cudem idę w 11. tydzień mimo drastycznego spadku populacji. 

 

Ale chociaż mógłby nas kur.wa dzielić na sensowne teamy, bo koniec końców to nawet przedmiotów nie było sensu zbierać, bo co zrobisz jeden na trzech?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, wersje z PS3 i PS4 są w jakiś sposób powiązane?, Np czy można grać razem? Kiedyś grając na PS3, osoby miały trofea z PS4, nie wiem, może po prostu grali w obie wersje jednocześnie. I jeszcze jedno na PS3 mam ze 120 poziom, jak zacznę grać na PS4 będę szurał od nowa czy jakoś można sava przerzucić czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza

sorki Panowie za wczoraj, ale hasło "boże jaki lag" dotyczyło mnie - żydostrada robiła resynchronizację w żydboksie i niestety wywaliło mnie całkiem, potem na Wasze zaproszenia wchodziłem do imprezy ale miałem błąd NATa z Wami wszystkimi :D potem próbowałem zrobić reset, ale jak zobaczyłem żółte światełko z brakiem synchro na liveboxie to dałem sobie spokój. 

 

wygraliście chociaż jeden mecz? :D

Odnośnik do komentarza

Może ktoś w skrócie opisać o co chodzi w tym multi TLOU, z tymi tygodniami itp. . Brałem mesjasza na premierę na PS3 (nie grałem multi ani sekundy). Obecnie przymierzam się do wersji a PS4, ogólnie robię kupkę na każde multi ale te brzmi dość intrygująco z tego co tu piszecie.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=1-k0t4U6HQ4

 

chodzi o to by współpracować z drużyną (więc akcje na samotnego rambo raczej odpadają), zastawiać pułapki (np. z gwoździo bomb) pod parapetami otwarych okien, i nie emitować za dużo hałasu, aby nie zdradzać położenia ciebie i twoich kompanów. w grze masz czasowy wall hack, który działa tylko na krótki czas i dystans, jak również perki go ulepszające i blokujące, jeśli chodzisz w kuckach. wbrew pierwszym skojarzeniom ten element nadaje grze posmaku taktyki. powyżej adekatny filmik.

 

jeśli grasz sam, graj w matchmaking'u bez drużyn, bo sam z randoami przeciw pełnym teamom raczej nie dasz rady.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...