Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie tylko czy będzie jaki kolwiek sens zaczynać grać w multi dopiero teraz, w sensie że na święta bo wtedy zamierzam znowu przysiąść się do TLOU? Czy różnice w skillu i ogólny obyciu nie będą zbyt duże?

 

Czy jest tu ktoś co np w multi TLOU na PS3 zaczął grać po pół roku?

Odnośnik do komentarza

no ja np. w każdym szanującym się multi na początku zawsze dostaje się wjerdol. Jeśli działasz z głową i trzymasz się blisko drużyny, to szybko wyjdziesz na prostą. lepszy gear osiąga się dość szybko. najważniejsza jest imo blokada wall hack poziomu drugiego, szybsze leczenie kompanów i perk informujący że zostałeś oznaczony jako cel. reszta to już gra podobna do tej z filmiku powyżej.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś w skrócie opisać o co chodzi w tym multi TLOU, z tymi tygodniami itp. . Brałem mesjasza na premierę na PS3 (nie grałem multi ani sekundy). Obecnie przymierzam się do wersji a PS4, ogólnie robię kupkę na każde multi ale te brzmi dość intrygująco z tego co tu piszecie.

 

Byłem takim samym noobem jak ty.

 

Z początku wsiąkłem w singla, jak padły wszystkie trofea zacząłem grać on-line i szczerze mówiąc nie lubiłem tego trybu. A jak można lubić dostając cały czas po dnpie ?? Ale z czasem grając coraz więcej, podpatrując jak grają inni, nie na youtube ale w grze chodziłem za typami z drużyny zauważałem wiele rzeczy.

Kolesie nie biegają, dlaczego?? Kolesie zamiast zabijać przeciwnika leczą swoich kompanów, dlaczego? I tak wszystkie odpowiedzi przyszły same. Bieganie pokazuje ciebie, gdzie jesteś na mapie, wówczas przeciwnik skrada się po ciebie, a wskrzeszanie jest ważniejsze gdy masz do wyboru dobić przeciwnika albo uleczyć swojego kumpla. Z czasem też znalazłem swoje najłatwiejsze zadania na misje z zagrożeniem 100%  i tak grało się świetnie. 

 

Po prostu zacząłem grać próbowałem różne bronie, próbowałem różne perki i w końcu znalazłem swoją specjalizację. A już granie w słuchawkach podkręconych na głośny konkretnie rozpi3rdala system !!! 

Odnośnik do komentarza

Co do pytania czy jest sens grac teraz, bo zostaly same koksy - tak, jest.

W tej grze nie liczy sie skill tylko taktyka.

 

W takich gearsach liczy sie i to i to i tam to jest (pipi)a ciezko cokolwiek ugrac, ale tutaj spoko.

Majac zgrany team z levelem 20-30 wygrywalismy wszystko, mielac typow z 300-400 levelem. Nie ma to znaczenia.

 

Szkoda, ze mieliscie w (pipi)e tlou jak kupilem specjalnie dla niego ps4.

No ale nic tam - i tak sie znudzicie i wrocicie do BFow i CODow.

Odnośnik do komentarza

 

czyli że ci dwaj randomi, którzy do nas dołączyli też musieli grać w parze. my bad. ja tam samemu zawsze wybierałem "bez drużyn".

ktoś z was jest chętny na team party w wersji na ps3?

Mogę chętnie z tobą zagrać w wersję na ps3. HS posiadam, wyślij ni tylko zaproszenie do znajomych, będę około godziny 17:00 :)

 

 

ok dzięki, w weekend bedę miał czas. :)

Odnośnik do komentarza

Masorz pod koniec umarł całkowicie. Grałem do 4, ale ostatnia godzina była uber ciężka. Masorz miał zwieszki po kilka minut, więc non stop miał kicki z serwera i pytał ile jeszcze. Jak się dowiadywał, że np jeszcze 6 minut to odpalał swoją szatańską muzyką na pełną pi,zdę i nic nie było słychać w headsecie… 

ale grało się wczoraj fantastycznie, dzięki całej czwórce zabawa była uber przednia, a wygrywanie rund w ostatnich sekundach to naprawdę konkret nerwy. Początki wygrane, luźne mecze, potem wpyerdol a potem bardzo wyrównane rundy. Sam przyznasz YETI, że matchmaking był wczoraj dla nas w sumie dość łaskawy, bo fajne meczyki szły. 

 

Trzasnąłem wczoraj prawie 5 tygodni w jeden wieczór i zasypiając miałem totalny oczopląs. Dziś pewnie pauza (choć niekoniecznie, zobaczymy jak plany na wieczór), ale w niedzielę pewnie pyknę co nie co. 

 

Bardzo udana nocka

Odnośnik do komentarza

kurcze tak niewiele tej grze brakuje aby naprawdę mieć multi na szerokie godziny. Na razie mam ledwo 25h, ale już teraz bolą mnie dwie rzeczy i wiem, że one się nie zmienią. Po pierwsze leaderboards, które są zyebane na maxa. w TOP10 populacji koleś ma populację rzędu 521 ludzików a ma level6.... kolesie mają wysokie ratio a zero przegranych godzin itd. bez sensu.

 

Druga rzecz to randomowość. Prosty przykład. Gramy TAMĘ, Walkę o zapasy. Wyskakuję na kolesia z Obrzynem, jeden strzał, drugi strzał kolo dalej biega, więc ja reload biegając koleś mnie nie trafia dwa razy, leci trzeci strzał i koleś pada. Nie miał zbroi. No spoko już wiem, że te 3 strzały jak źle przyceluję muszę wywalić. Chwilę później ten sam mecz, dwóch kolesi z przeciwnej drużyny świeżo po respie spotykamy się na środku tamy przy skrzynce, oni wychodzą zza osłony ja wtedy sprint, wbiegam na pełnej kur,wie już wiedząc, że nie dam rady (myślałem, że jeden jest) odpalam JEDEN strzał z obrzyna o DWÓCH kolesi lezy na ziemi... :D :D bekę z tego miałem nieziemską. 

 

poza takimi wpadkami, które tak naprawde jedynie zmniejszają potrzebę planowania ekwipunku i dogłebnego analizowania z jakim setem najlepiej biegać, to zabawa jest przednia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...