Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oj Ficuś, właśnie na tym polega piękno tych gier. Od ciebie zależy, czy zdobywając kolejne dusze, które pełnią w grze rolę waluty, postanawiamy zaryzykować ich utratę, odkładając je dalej na coś wartościowego, na np. dwukrotnie silniejszy miecz, czy może jednak zakupimy szybciej coś słabszego, co ułatwi nam choć trochę powtorny powrót do lokacji i grind. Te gry uczą szacunku do przeciwnika, który nawet po dopakowaniu naszej postaci może spuscić nam łomot, jeśli tylko poczujemy się zbyt pewni siebie. I co istotne nie polegają tylko na naszym poziomie doświadczenia, oraz ekwipunku, ale przede wszystkim zręczności palców i ostrożności. Aż mi wstyd że tak późno się przekonałem do tej formuły.

Odnośnik do komentarza

niestety z natury nie jestem oaza spokoju + mniej czasu na granie niz kiedys + stres w pracy = serie szanuje ale w nia nie gram i grac nie zamierzam :(

 

Ja mam tak samo a udalo sie ukonczyc Demons i Dark Souls (na razie tylko jedynke). Da sie zrobic nawet jak masz okolo godzine czasu na 2-3 dni. Za(pipi)iste gry wiec sie ogarnij i rob wymowek.

Odnośnik do komentarza

Paczam tak ten stream i czy w tej grze będzie jakiś exp i nabijanie leveli?  Bo jak na razie to jest masakrowanie pacynek albo uciekanie przed grupami byle do bossa dobiec.

 

koval zagraj w Souls najpierw a potem masakruj takimi postami. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Tylko ja dostałem na forum klucz?

 

Chyba tak ? Ja dostalem od znajomego, mi na skrzynke oczywiscie nic nie przyszlo.

 

Gra jest zayebista, ale dziala w 5 fpsach momentami, walka z bossem przez to to koszmar, jeszcze go nie pokonalem ale walcze. Design i grafika to mistrzostwo, tak, nawet graficznie ta gra daje rade. Wracam do alphy, pozniej moze cos napisze.

 

PS. Dla tych co pytali na psn, nie moge streamowac, PSN blokuje apke twitcha.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...