Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@ niktcienielubi 

 

super porównanie, fajne gify kontra jakie popłuczyny dla śmiechu, może jak coś porównujesz to staraj się to zrobić fer. 

 

tumblr_na4er4BKXr1qhz95yo1_400.gif  2008r

 

Tego oczekuje od gier w których typ macha kosą dwa razy większą od siebie a przeciwnik zachowuje się jak kukła z czerwonym płynem i nie mam tu na myśli samego BB lecz wszystkich nowych gier tego typu .

 

Co? Grales w ogole? Widziales grafike? Zreszta kogo obchodzi grafika tutaj mimo, ze chwalona przez wszystkich. Szkoda mi takich graczy  :(

 

 


 

Tak grałem w sierpniu na GC i ja nie piszę o grafice lecz o animacji, jest lepsza jak była ale nie tego oczekuje od nex gena.

Mi też jest szkoda jak ktoś jest taki wielkim klapem danej gry, że nie widzi jej oczywistych wad.

Edytowane przez Soul
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

idź się umyć 

 

 

 

Wraziłem zdanie i na tym kończę nie ma sensu, po za tym to nie ja do gifów BB porównuje gify z DMC4.....

 

Jak bonanza to bonanza, dla każdego taka sama....

Edytowane przez Soul
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Typie zagraj sobie w Wiedzmina, Dragon Age, Skyrima, Dragon's Dogme czy nie wiem Risena i zobacz wtedy jak tam się prezentuje system walki w porównaniu do Soulsów czy BB 

 

Stage2FereldanFrostbackFirehurl.gif

 

tumblr_lu083edg3R1qkf4s8o1_500.gif

 

to są dopiero drewna (i oprócz Dragon Dogmy nie są wcale satysfakcjonujące) 

Odnośnik do komentarza

Ale jak niktcienielubi wrzucił gify z DMC, to jakoś nikt pretensji nie miał, myślałem, że jak się bawimy to się bawimy no nic kończę ten temat, a gry nie przekreślam, chętnie zagram, mam nadzieje, że kolejna ich gra, będzie miała iście next genową animację i dekapitację tak jak było to 2008 r w NG i mam nadzieje, że ogólnie gry tego rodzaju pójdą w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...