Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ale to chyba zależy od tego od której części zaczynałeś. po praktykach zdobytych z DkS pewnikiem było ci już dużo prościej. w DeS cholernie podobał mi się motyw rozpoczynania całego levelu z respawnujacymi się przeciwnikami po przegraniu z bossem (no trochę też wkurwiał, ale czuło się to presję). mam nadzieję że powróci też w BB.

Odnośnik do komentarza

@nobody

Czyli gra będzie łatwiejsza od Dark Souls?

Bo jak zagrałem w Demon's Souls po Dark Souls to zabiłem 3 bossów ani razu nie ginąc przez ten czas tak jakbym nie miał żadnego wyzwania. :[

W drugą stronę działało to tak samo :) Ja leciałem po kolei z soulsami i tak jak demon był zaskakująco trudny w dobie łatwych gier to po ogarnięciu mechaniki wszedłem w dark jak nóż w masło.

 

 

Metal, Xenoblade? ^^

Racja mgs5 to też na chwilę obecną kosa bez widocznych wad.Xeno z kolei ma tak paskudny design postaci,że się chce rzygać(te twarze!).

 

Odnośnik do komentarza

@nobody

No ja najpierw zaczynałem z Dark Souls, przeszedłem i tak mi się spodobało, że zrobiłem calaka. Potem spróbowałem Demonsy, ale po tych 3 bossach odpuściłem i już do gry nie wróciłem. Jakoś przez tyle godzin z DkS ten rodzaj gry mi się przejadł, miałem odruch "wymiotny".

Przy Bloodborne znowu mi wraca chęć na taką gierkę. :)

Odnośnik do komentarza

Ja szczerze powiedziawszy odpuściłem DkS1 właśnie ze względu na ten sam setting, oraz spadki framerate. Plus aby ogrywać go na odpowiednim poziomem na kompie musiałbym wpierw zakupić słuchawki i dobrego pada (ds3 przez ładowanie się na kablu usb zżera żywotność baterii). Chciwe choojki z FS zapowiedzieli remaster DS2 w rock solid 1080/30, a o opcji DS1&2, lub jeszcze lepiej DeS & DkS1 to już nie łaska pomyśleć. :[   

Odnośnik do komentarza

Pojawiło się na hiszpańskim amazonie.

SSnn7fd.jpg

http://blog.eu.playstation.com/2015/01/30/might-playing-bloodborne-long-long-time-2/

 

And one final thing: for those of you that don’t yet have a PS4 and are looking forward to Bloodborne – we’ve got you covered! Hitting stores across Europe from launch day, the Bloodborne PS4 bundle includes the following:

  • Bloodborne
  • Black PS4 console
  • Black Dualshock 4

Check your local retailers for the chance to pre-order now.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...