Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gra chyba naprawde zbrzydła. Ogladam materialy z alphy i te pierwsze 18 minut no i roznica jest naprawde spora. No ale i tak zakup obowiazkowy.

mi sie wydaje ze to tylko kwestia oswietlania, choc demo w jakie gralem ciut gubilo klatki wiec zawsze jest ryzyko ze cos obcieli z oprawy by wreszcie byla choc jedna gra z tej serii na konsolach chodzila przyzwoicie

Odnośnik do komentarza

to lipa bo nocka byla bardzo klimatyczna

 

Noc będzie, ale w późniejszym czasie gry, to nie tak że zrezygnowali z niej całkowicie. Po prostu gra rozpoczyna się o zachodzie, za 2h np. będzie noc, w kolejnym levelu będzie to inaczej wyglądać itd. Cos jak w DeS.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

W sumie nie rozumiem hejtu na grę From Software. Oni nigdy nie byli mistrzami jeśli chodzi o grafikę i kodowanie, natomiast nadrabiali klimatem, oryginalnością i gameplayem. To, że czegoś tam nie ma to kij tam, gdyby ktoś mi nie pokazał ponownie relacji z TGS z tym samym fragmentem to nawet bym nie zauważył, że coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie rozumiem hejtu na grę From Software. Oni nigdy nie byli mistrzami jeśli chodzi o grafikę i kodowanie, natomiast nadrabiali klimatem, oryginalnością i gameplayem. To, że czegoś tam nie ma to kij tam, gdyby ktoś mi nie pokazał ponownie relacji z TGS z tym samym fragmentem to nawet bym nie zauważył, że coś się zmieniło.

 

No nie byli mistrzami grafiki i wali mnie grafa tej gry. Ale tu gdzies zabrali cały mega klimat tej gry ktora była w alfie. Ten cholerny zachod słonca kojarzy mi sie za bardzo z DS2. Czekam na inne materiały i narazie zainteresowanie spadło.

Odnośnik do komentarza

 

Czekam na inne materiały i narazie zainteresowanie spadło.

 

Przez to, że wydaje ci się, że grafika jest gorsza?

:facepalmz:

 

Już nawet na trailerze z tgs była ta pora dnia.

nie wiem jak dziala alfa ale badalem demko na standach sony w grudniowych eventach w marketach to choc czasem gubilo klatki to chodzilo zgrabnie, na pewno daleko mi do powiedzenia ze chodzilo tak tragicznie jak wy opisujecie alfe

Demo wystawione w marketach chodziło znacznie lepiej niż beta.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

WTF. Od dawna mówili, że niektóre lokacje mają różne pory dnia.

 

Ja tam nie wiem, nie czytam, nie oglądam nic od pół roku i tak sobie tylko spekuluję. :P

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

http://www.ign.com/articles/2015/02/03/bloodborne-hands-on-we-were-punished-and-we-liked-it-ign-first

 

Polecam :banderas:

 

I ended up stumbling upon a shortcut that led back to a familiar area. The way the world folded back into itself gave off a very “Metroidvania” vibe. The city is gorgeous, and displayed a level of density that urged me to continue exploring each dark corner I came across.

 

Like the Souls games, any unspent currency you have on your when you die is dropped in the area of your demise. Also like its three predecessors, dying before you can retrieve your loot means that it’s lost forever. However, instead of being placed on the ground at the scene of your murder, your Blood is actually transfused into a nearby enemy; you'll know which one by the striking glow emanating from their eyes.

 

Wow, cżyli teraz trzeba polować na tego, kto cie zabił żeby odzyskać Krew.

 

To my surprise and complete joy, its demise was met with a dimming of the screen, and the words "YOU HUNTED" being displayed proudly across my field of view.

 

:banderas:

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...