Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja chyba pierwszy raz dam sobie spokoj z kolekcjonerka, tyle juz ich nazbieralem i jak patrze ile ta od Dark Souls 2 zawala mi miejsca to sie zastanawiam "po co". Przewaznie zawartosc kolekcjonerek to zbedne dodatki, które zajmuja cenne miejsce. Wyjatki robie jak jest pelny full soundtrack w zestawie.

Odnośnik do komentarza

 

Gra chyba naprawde zbrzydła. Ogladam materialy z alphy i te pierwsze 18 minut no i roznica jest naprawde spora. No ale i tak zakup obowiazkowy.

mi sie wydaje ze to tylko kwestia oswietlania, choc demo w jakie gralem ciut gubilo klatki wiec zawsze jest ryzyko ze cos obcieli z oprawy by wreszcie byla choc jedna gra z tej serii na konsolach chodzila przyzwoicie

 

Rozumiem, że Soulsy ograne wzdłuż i wszerz, że rzucasz takimi osądami? Tylko Dark Souls na konsolach miewał problemy z frameratem, Demon's S. i DKS2 chodziły bardzo ładnie, więc Bloodnorne będzie i wyglądał w końcu ładnie i chodził płynnie, to raczej pewniak skoro hamburgerowy bubel wypadł z równania.

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

Demon's działał bardzo ładnie:

- jeśli zamykało się oczy podczas przelotu smoka w 1.2

- nie ruszało się po każdorazowym podniesieniu lootu, gdy załączał się auto save

- nie wybiegło się na świeże powietrze na początku 2.2.

 

No nie używało czaru obronnego podczas walki w 3.1 - co odkryłem przy trzecim podejściu.  :rolleyes:

 

Ale tak serio to było dużo lepiej niż się obawiałem, a jestem na punkcie framerate mega drażliwy. Za to DkS... o jezus...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Demon's działał bardzo ładnie:

- jeśli zamykało się oczy podczas przelotu smoka w 1.2

- nie ruszało się po każdorazowym podniesieniu lootu, gdy załączał się auto save

- nie wybiegło się na świeże powietrze na początku 2.2.

 

No nie używało czaru obronnego podczas walki w 3.1 - co odkryłem przy trzecim podejściu.  :rolleyes:

 

Ale tak serio to było dużo lepiej niż się obawiałem, a jestem na punkcie framerate mega drażliwy. Za to DkS... o jezus...

 

Nie odczuwałem jakichś dropów w tych momentach, miałem za to raz porządny pokaz slajdów w 4-1, ale tylko raz przez około 3 minuty (choć framerate miałem wtedy jednocyfrowy).

Odnośnik do komentarza

@bladestone

nie mówię że był to istotny problem. raczej popierdółka dla takich estetów jak ja.

 

@mate

imo world 4-ty działał najlepiej ze wszystkich. za to slide show miałem właśnie po gwałtownym wybiegnięciu z tego korytarza w 2.2. od tego momentu zawsze wychodziłem stamtąd powoli i dropy były znacznie mniejsze. 

Odnośnik do komentarza

Ja chyba pierwszy raz dam sobie spokoj z kolekcjonerka, tyle juz ich nazbieralem i jak patrze ile ta od Dark Souls 2 zawala mi miejsca to sie zastanawiam "po co". Przewaznie zawartosc kolekcjonerek to zbedne dodatki, które zajmuja cenne miejsce. Wyjatki robie jak jest pelny full soundtrack w zestawie.

A to nie będzie szło 2-3 tygodnie z tej kanady ?

Odnośnik do komentarza

 

Ja chyba pierwszy raz dam sobie spokoj z kolekcjonerka, tyle juz ich nazbieralem i jak patrze ile ta od Dark Souls 2 zawala mi miejsca to sie zastanawiam "po co". Przewaznie zawartosc kolekcjonerek to zbedne dodatki, które zajmuja cenne miejsce. Wyjatki robie jak jest pelny full soundtrack w zestawie.

A to nie będzie szło 2-3 tygodnie z tej kanady ?

 

 

Szybciej niz z allegro moze przyjsc :Coolface:

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Mam nadzieję, że Chester pojawi się w tej grze, wyobraźcie sobie gdyby był w jednej lokacji, sprzedawał bełty do kuszy i inne śmieci i nagle któregoś razu jak do niego byśmy podeszli to przed naszmi oczyma ręka manusa wciągnęłaby go do lordran. :fsg:

 

Jezuśku, musi tak być.

 

 

 

Dla niewiedzących o co chodzi, Chester jest postacią z dark souls, która była niejako zapowiedzią Bloodborne na 1,5 roku przed ogłoszeniem Project Beast.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Co masz na myśli, że był niejaka zapowiedzią Project Beast?

 

W dodatku do dark souls wydanym w 2012 roku, czyli rok przej wyciekiem o project beast / bloodborne spotykasz takiego pana:

 

marvellous-chester-large.jpg

 

Pana Marvellous Chestera, który przy przedstawieniu się mówi Ci:

 

Snatched by a shadowy limb, and dragged off to the past? Yes Yes, of course. Exactly what happened to me. We are both strangers in this strange land.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Jest 2012 rok, nikt poza ludźmi z fromsoftware nie wie o Bloodborne. Wszyscy grają w dodatek do Dark Souls, w tym dodatku łapa manusa wciąga cię do przeszłości, tam spotykasz Chestera który mówi że jego też łapa manusa wciągnęła z jego świata. Skąd go wciągnęła? No z Yrhnam (czy jak się to miasto w BB nazywa). Taki flash forward, taki sneak peek od mistrza Hidetaki "wy jeszcze nic nie wiecie, a ja tworzę gierę bazowaną na XIX wieku i Chester to jest koleś z tej giery wciągnięty do lordran". 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...