Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pisałem to w swoich wrażeniach z Alphy - ta muzyka w BB świetnie komponuje się ze wszystkimi wyciami, dźwiękami uderzeń itd dając naprawdę chyba największego kopa, jakiego miałem w całej serii Souls.

 

//EDIT:

 

Nowe info na temat systemu Tendency:

 

You know ''insight'' is the new World Tendency right?
The more you suffer the Scourge of the Beast, the darker you perceive the night to be, and the more beasts you can see and slay. This explains why the mobs perceive you as a beast; they are long gone, in black world tendency, and why Gascoigne binds his eyes: to stifle his perception of the beasts. This is also why the Cthulhu-spider wasn't visible in the day, you were in white World Tendency. You couldn't perceive it, but it was there...

 

 

Dla mnie bomba.

Edytowane przez Qjon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli grałeś online, to po każdej zakończonej sesji z grą (czyli generalnie wyjściu do menu itp) tendencja resetowała się do średniej danego serwera (zazwyczaj 1 poziom white). Jeśli więc chciałeś wbić pure white, musiałeś to zrobić podczas jednego posiedzenia zabijając 3 bossów pod rząd (pomijam zabijanie black phantomów itd) albo wbijać to offline.

Odnośnik do komentarza

No ja też nie wiem gdzie jest problem, jak komuś zależy na jakimś itemie to... niech go zdobędzie. Ten reset serwerowy to mała przeszkoda. Nie sądze, żeby zrobienie PWT było trudniejsze niż przejście NG+. Nawet jeśli to niezamierzona niedoróbka to soulsy mają takich pełno i także w tym ich urok. Sam sie np czasem zastanawiam czy na pewno pvp w DkS byłoby lepsze bez tych wszystkich glitchy.

Odnośnik do komentarza

@Mate

to ten Gatling Gun, którego prawdopodobnej obecności możemy spodziewać się w kampanii (obstawiam że jeśli faktycznie się pojawi będzie rozkręcać się z drobnym opóźnieniem, aby dać nawiedzającym nas graczom większą szansę):

 

Bloodborne1120-03.jpg

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...