Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to? To nie da się ich wyłączyć :/  ? (polskich napisów)

 

Da sie da, tylko dash musi byc po angielsku caly czas, gratuluje zakupu, mam nadzieje ze sie nie zawiedziesz :D Bo czytajac cie w tym temacie dosc ostroznie podchodziles do zakupu ps4 dla tej jednej jedynej gry.

 

Przez pomylke dalem minusa zamiast plusa w poscie ze zdjeciem, zaraz naprawie ten blad.

 

Cannon ktoś testował w pvp? Bo na niektorych bossach to działko robi masakre.

 

Mialem PvP gdzie gosc sobie stal, podszedlem do niego i zmienil z pistola na cannon, wyebal mi za polowe HP, potem nie trafil i musial uzyc tego ruchu co pobiera Ci zycie zeby kule zdobyc, udalo mi sie go wtedy dojechac, ale gdyby mnie trafil 2 raz to bylby zgon, chyba ze bym fiolki uzyl po 1 trafieniu, takze opcja ciekawa ale pod warunkiem ze twoj oponent gra "honorowo".

 

Chociaz kto wie, jakby tak build pod bloodtinge trzasnac i uzyc bone marrow ash... :obama:

Odnośnik do komentarza

Ale masz ból dupy :)

 

ee ja? dlaczego? winszuję zakupu. :hi:

 

 

 

Fuj, ten pad od Xboxa psuje cala kompozycje. ;)

 

POLSKIE NAPISY :yao:

 

i właśnie dlatego odpuściłem tego bundla, czy osobno kupowaną zwykłe wersję na rzecz steelboxa + gierka z bundla nosi pewnie obciachowy znaczek nie przeznaczone do sprzedaży osobno. :/

upiekło mi się bo jedyne miejsce w Polsce gdzie można trafić na nową limitkę to teraz alledrogo. :obama:

Na ten moment to ornit kupił konsolę wraz z grą a ty nadal jesteś teoretykiem. Ciekawe czy do 2016 kupisz.

 

ale co wy na takim dupuścisku? że niby wywyższam się, bo mam fajniejszy cover?  :facepalmz:   

ps4 miałbym już z końcem marca, ale zwyczajnie brakowało mi kasy. co wy tacy wrażliwi to ja nawet nie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem kilka minut bo kompletnie nie mam na to czasu teraz. Dla mnie jest kompletnie inny feel postaci niż to było w DKS. Muszę się przyzwyczaić bo mam problemy z unikaniem najprostszych ataków a w DkS nie biegałem przecież w Havlu :) . Fajnie jest rushować na całą zgraję mobów i spamować R1 żeby wszystkich wytłuc a potem zginąć od goscia, który wyskoczył z kąta :) Dobra gra, będzie co robić w weekend/na chorobowym/urlopie.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

@Jerome

 

Bedac w ...

 

 

covenancie Eileen jak idziesz na co-opa do osoby ktora zabila npc lub robi inwazje, pojawi ci sie ze dolaczasz do beckonera xxx ale beckoner ten jest "blood addled hunter" i zmienia sie w "adversary", tylko ze on o tym nie wie i mozesz go zaczac naparzac, beda w covenancie Alfreda, jak dolaczasz do kogos kto jest w Cainhurst, automatycznie wlacza sie pvp

 

Odnośnik do komentarza

gdzieś w temacie przeleciał mi wpis, że po ubiciu ostatniego bossa nie da sie wrócić już do poprzednich lokacji aby sprawdzić czy coś sie omineło tak?

nie jestem pewien, wiec wole zapytać

coś wydaje mi sie, że już nie dużo zostało, ale nie chce sprawdzać żadnych poradników/opisów

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj moje pierwsza wygrana z gank squadem :D Ukłoniłem się, host i summon zaczęli mnie atakować, to poleciałem pod pajączki (ceinhurst) i teasowałem hosta blunderbussem żeby podleciał. Host wpadł w moją pułapkę, zaggrował pajączka i wtedy w coopie z pajączkiem poleciałem na gank. Pająk zaczął atakować summona, ja hosta i zanim summon mnie ubił z cannona to zaszlachtowałem hosta i wyświetlił się piękny napis prey slaughtered.

 

 

Piękna giera, mam nawet nagranie tej walki, ale nie mogę zuploadować na YT z konsoli, tylko "please wait" się pokazuje na ekranie.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ech, skandal.

 

Dopiero wróciłem po świętach i wczoraj odpaliłem konsolę. Chyba pierwszy raz od premiery zagrałem dłużej i poraz kolejny z ojczulkiem próbowałem się zmierzyć. Byłem bardzo blisko, ale niestety rzucił się na mnie i nie zdołałem już uciec. Jednak poznałem już mechanikę walki nie tylko z nim, a ogólnie w grze. I jest dużo lepiej. Wiem teraz, że będę w stanie ukończyć ten tytuł. Chociaż łatwo nie będzie i to jest właśnie piękne. Taki poziom trudności jest dla mnie idealny, czyli wyważony w walce z lżejszymi przeciwnikami, którzy nie powinni stanowić problemu pod warunkiem, że w odpowiedni sposób będziemy walczyć, bo przy błędach może być ciężko oraz bossowie którzy napsują nam mnóstwo krwi. Dlatego wprowadzanie easy mode jest żenujące. Zrobi się pewnie z tego slasher dla januszy pokroju tego gościa z filmiku, który do pierwszego bossa nawet nie doszedł.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...