Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kosmita ubity, mam 3 trofea za zakończenia gry

do platyny brać sie teraz za dungeony czy coś innego powinienem?

przekładam save z pena i jestem przed ostatnim bossem znowu:)

 

- Defeat Yharnam, Blood Queen of the Old Labyrinth.

- Acquire all hunter weapons.

- Acquire all special hunter tools.

- Acquire a weapon of the highest level.

- Acquire an extremely precious blood gem.

 

brakuje mi 5 trofy i nie chciałbym czegoś zepsuć, choć w dungeonach pewnie i tak bede sobie włosy wyrywał z głowy jak Ukyo :P

 

Easye - ja mam w tej chwili 85lvl i coś czuje, że na dungeony to będzie za mało

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Pierwszy kielich wypada z Blood-Starved Beast i powinno się od razu iść do dungeona, który się tworzy za jego pomocą, czyli na jakimś 30 poziomie. Ja za Chalice Dungeons wziąłem się dopiero po zrobieniu NG+, gdzie mam 130 level i to był błąd. Przeszedłem 3 pierwsze i aż odechciewa się dalej brnąć bo wszystko pada na hita a same poziomy są strasznie schematyczne i wszystko się powtarza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsze 3 to spokojnie na 85lvlu można zrobić (mówię o Pthumeru), 4 i 5 na 100-110 jest optymalnie imo.

 

rzeczywiście przez pierwszy dungeon 1-3lvl jak przez masło, broń +10, 85lvl

trzeba iść spać i już nie moge sie doczekać aby jutro po pracy do domu wrócić :P

dawno już tak nie miałem z żadną grą

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Czwarty lvl dungeona (Defiled Chalice), Watchdog of the Old Lords boss i nawet 150 lvl nie pomógł, 30+ podejśc jak nic potrzebowałem.

Ło Jezu, to czym on Cię zabijał? Po pierwszej walce powinieneś już mieć opanowane jego ataki i wiedzieć, że chyba tylko szarża jest groźna :P

Szczerze to właśnie Watchdog i Amygdala z defiled były dla mnie najłatwiejsze z tych ostatnich Dungeonów.

 

Za to nienawidzę Bloodstarved Beast. Jebać jej trzecią fazę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wy tak serio ? Mam 50 lvl i z palcem w tyłku 1wszy i 2gi poziom poszedł. Z psiakiem wystarczy trzymać się cały czas jego lewej strony, jak macha mordą to roll do przodu (będąc po lewej stronie). Przeskoczyłem do kielichów z racji, że zaciąłem sie przy tym s(pipi)olu w Unseen Village. (tam gdzie te (pipi)y z góry strzelają). No nie radze sobie :( Zawsze miałem problem z wielkimi bossami. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...