Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Wy tak serio ? Mam 50 lvl i z palcem w tyłku 1wszy i 2gi poziom poszedł. Z psiakiem wystarczy trzymać się cały czas jego lewej strony, jak macha mordą to roll do przodu (będąc po lewej stronie). Przeskoczyłem do kielichów z racji, że zaciąłem sie przy tym s(pipi)olu w Unseen Village. (tam gdzie te (pipi)y z góry strzelają). No nie radze sobie :( Zawsze miałem problem z wielkimi bossami. :/

No ale to nie chodzi o wersję z pierwszych chalice, tylko z defiled chalice (materiały potrzebne do niego zresztą zdobywa się z Loran i Isz, więc to "delikatnie poźniejsza faza gry). No i zgadzam się w sumie z wcześniejszą opinią, warto odwiedzić pierwsze dungeony od razu po pokonaniu BSB. Tak naprawdę tylko endgame'owe mogą dać w kość, szczególnie, gdy dajemy jednocześnie foetid, rotted i cursed  na któreś z niskich Isz bądź Loran Chalice.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

On jest bardzo prosty Plamek

 

Wbiegasz na gore sciagasz 6 lasek z dzwonkiem zbiegasz na dol wbiegasz centralnie w bossa od boku tak pomiedzy te jego male nozki i napierdalasz az padnie True Story

 

Ja go stankowałem bez wybijania miłych pań z dzwonkami, wystarczyło te dwa razy się odsunąć jak ładował AOE i tylko stał w miejscu, chyba najprostszy boss jak na razie.

 

 

Macie jakieś stratsy na mastera longariusa? Jak już raz strącę ten miecz castujący czary i dobije go do 1/3hp to po prostu nie jest w stanie mu nic zrobić gdy postawi ten miecz drugi raz.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Heh, nie pomyślałem o tym żeby zestrzelić ten miecz. No i próbowałem go kontrować, ale w jego przypadku mi to nie wychodzi, kwestia wprawy pewnie, bo np. tych dużych mobków z cegłami to już parry'uję bez problemu. Longarius to zdaje się taki trochę OnS tej gry, w sensie pierwsza trudna 'ściana' postawiona przed graczem. 

 

 

Też was rozczarowały lochy? Przeszedłem w tym pierwszym dostępnych lochu chyba dwóch bossów i kompletnie nie mam ochoty tego przechodzić.

Odnośnik do komentarza

@nobody rozumiem, że masz już swoje PS4 ? :)

 

od 10 kwietnia, czyli 2 tygodnie później niż planowałem, ale nie pozwoliły na to finanse. 

 

edit:

zapowiedziano patch 1.03:

 

Niestety nie otrzymaliśmy dokładnej daty wydania, ale Japończycy są pewni, że uda im się przygotować patch do końca miesiąca. Łatka poprawi istotne problemy – czas ładowania, spadki animacji oraz błąd z ułatwieniem rozgrywki po zostawieniu gry na kilka godzin:

„Jak informowaliśmy wcześniej, aktualizacja 1.03 ma na calu zmniejszenie niektórych ekranów ładowania oraz optymalizację wydajności. Poprawka rozwiążę również problem, który sprawia, że gra działa nieprawidłowo po wielu godzinach ciągłej rozgrywki. Łatka wprowadzi również inne poprawki.”
Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

TO uczucie gdy po tuzinie komentarzy n.t. trudności Ojczulka dochodzi się do niego i kosi zaskakująco skutecznie

do czasu zabrania mu 2/3 hp i zostania rozjechanym przez jego drugą formę.

:pawel:

Pewnie jeszcze okaże się że to był jeden z tych łatwiejszych.  :lapka:

 

w miejscu gdzie stoi samotny olbrzym i wali w ściane, obok niego jest drabina, wchodzisz nią na góre i

 

 

 

w oknie obok rozmawiasz z dziewczynką, dostajesz od niej pozytywke, która działa na gascoigne

na kilak sekund staje w miejscu i słucha muzyki

 

 

 

pamiętam miałem problem z tym bossem jak i ze wszystkim na początku gry

Bansai i Ukyo doradzali mi jak gadaliśmy aby bronią go sparować, cios, unik, chować sie za nagrobkami

a ja puściłem mu piosenke, zapodałem 4 koktajle i padł, troche sie pośmiali :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

TO uczucie gdy po tuzinie komentarzy n.t. trudności Ojczulka dochodzi się do niego i kosi zaskakująco skutecznie

do czasu zabrania mu 2/3 hp i zostania rozjechanym przez jego drugą formę.

:pawel:

Pewnie jeszcze okaże się że to był jeden z tych łatwiejszych.  :lapka:

 

 

 

w miejscu gdzie stoi samotny olbrzym i wali w ściane, obok niego jest drabina, wchodzisz nią na góre i

 

 

 

w oknie obok rozmawiasz z dziewczynką, dostajesz od niej pozytywke, która działa na gascoigne

na kilak sekund staje w miejscu i słucha muzyki

 

 

 

pamiętam miałem problem z tym bossem jak i ze wszystkim na początku gry

Bansai i Ukyo doradzali mi jak gadaliśmy aby bronią go sparować, cios, unik, chować sie za nagrobkami

a ja puściłem mu piosenke, zapodałem 4 koktajle i padł, troche sie pośmiali :)

wow! kompletnie nie zauważyłem tego sekretu, ale na bank przyda się na ng+, bo padł przy trzecim spotkaniu.

Przy drugim zauważyłem że jego ataki

w formie bestii rozwalają okoliczne nagrobki, na których dojechał mnie za pierwszym i drugim razem.

więc jak tylko zmienił formę wyłączyłem lock-on i zacząłem przed nim spieprzać po całym cmentarzu by oczyscił mi miejsca na których mogłem się załatwić podczas odskoków. xDDD

 

Właśnie za takie akcje kocham tę grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...