Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

45h tej fenomenalnej gry za mna. Kielichy sa dla mnie najslabszym jej elementem, ale skoro tylko one zostaly, a ja nadal nie moge sie od gry oderwac, to od razu zapytam.

By zabic Yharnam musze te wszytskie kielich zrobic raz jeszcze w odpowiedniej kolejnosci ?

1. Pthumeryski Kielich

2. Kielich Środkowego Pthumeru

3. Kielich Niskiego Pthumeru

4. Splugawiony Kielich

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jeszcze będziesz musiał zrobić jeszcze jeden loch Loran by zdobyć Bastard of Loran w dwóch egzemplarzach. No i gdzieś będziesz musiał znaleźć dodatkowe Red Jelly x2. Mozna w kolejnym Loran, można na NG+, że skrzyni, z której zdobyles je w NG, choć wg mnie najlepiej i najszybciej zdobywa się je na trzecim poziomie ISZ. Świetne są lochy ISZ swoją drogą :)

Odnośnik do komentarza

Ja znalazłem w sinister - w tym najczęściej można znaleźć. Mozna z wyszukiwarki lochow wpisać :wbgypzky - tam jest zaraz w pierwszym korytarzu między pierwsza a druga lampa. 3 minuty i go masz. Trzeba wpierw samemu taki loch postawić by mozna bylo wyszukiwać. Kielich na sinister Isz kupuje się na trzecim poziomie ISZ-trzeba tylko znaleźć tam studnie z poslancami i zapłacić 20000.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki wiem że muszę postawić kielich zanim mogę szukać Glyphem, no nic pobawie się w Farmienie tego Sinistera bo chce mieć wszystkie 4 bronie których używam i Evelyn z Ludwig Rifle na +10. Chyba będzie szybciej niż robienie jeszcze NG+ 3x Plus jakieś dobre PvP Blood Gemy wpaść powinny.

Odnośnik do komentarza

TU masz fajną rzecz, gdzie ludzie wpisują info o dropach w stworzonych przez siebie lochach. Może być pomocne.

Uważaj z tym kamieniem - jeśli masz jakiś w ekwipunku, drugiego nie znajdziesz. Chyba można na raz mieć tylko jeden. Po ulepszeniu/użyciu oczywiście problemu nie ma.

Edytowane przez Xenon
Odnośnik do komentarza

Mozesz przypisac wszystko pod szybkie przedmioty (przycisk options) i zmieniac je podczas walki krzyzakiem.

Jeszcze będziesz musiał zrobić jeszcze jeden loch Loran by zdobyć Bastard of Loran w dwóch egzemplarzach. No i gdzieś będziesz musiał znaleźć dodatkowe Red Jelly x2. Mozna w kolejnym Loran, można na NG+, że skrzyni, z której zdobyles je w NG, choć wg mnie najlepiej i najszybciej zdobywa się je na trzecim poziomie ISZ. Świetne są lochy ISZ swoją drogą :)

Okej - widze, ze nawet tajemnej mgly mni bedzie brakowac, ale wlasnie, jak juz znajde to wszytsko, to musze te kielichy jeszcze raz przechodzic w odpowiedniej kolejnosci ?

W sensie jeszcze raz wszystkie zdjac i ponownie te 4 przechodzic ?

Bekartow Lorana nadal nie mam, ale widze ze juz mi sie pojawil kielich korzenia, wiec pewnie trzeba tluc do poki nie znajde...

Odnośnik do komentarza

da sie rzucać mołotowem, bez wchodzenia w inventory(to jakaś porażka normalnie) ?

XD

 

W dzisiejszych czasach jeśli gra w ciągu pierwszej godziny nie wyjaśnia każdej najprostszej mechaniki pauzując się i podając na ekranie button prompt bez naciśnięcia którego nie da się jej kontynuować, to sprawia najwyraźniej problemy nawet ludziom grającym w gry wideo od lat :reggie:

Odnośnik do komentarza

Mgłą się nie przejmuj - jak sprawdzasz dokładnie lochy to w trzecim czy drugim Pthumeru znajdziesz urządzenie do jej ekstrakcji (używa się go tam gdzie ulepszasz bronie). Bękart jest w skrzyni na trzeciej warstwie pierwszego Loran, choć z dobrym runem to i z przeciwnika wypadnie. Korzennymi kielichami, jeśli komuś spieszno do platyny, nie warto się przejmować. Progres w lochach jest stały, nie zmienia go w żaden sposób NG+ etc. No i się nie skaluja - poziom przeciwników jest stały.

Odnośnik do komentarza

 

da sie rzucać mołotowem, bez wchodzenia w inventory(to jakaś porażka normalnie) ?

XD

 

W dzisiejszych czasach jeśli gra w ciągu pierwszej godziny nie wyjaśnia każdej najprostszej mechaniki pauzując się i podając na ekranie button prompt bez naciśnięcia którego nie da się jej kontynuować, to sprawia najwyraźniej problemy nawet ludziom grającym w gry wideo od lat :reggie:

Ostatnio dosc rzadko, a BB to tak, jakby mnie rzucic od razu na gleboka wode. Mam prawo sie motac. Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Właśnie walczyłem z najprostszym bossem w całej serii (gra włączona od godziny, więc to żaden błąd)

 

:whyyy:

Juz przestan zartowac. Kolega wyzej nawet dal przyklad. Do tego zeby ocenic sprawiedliwie bossow to wypada isc do ng+ i grac caly czas (jak w pvp) na tym samym lvl z kazdym bossem. Jest sporo latwiejszych bossow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...