Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Nie te czasy Bushi aby takie platyny były ;-] Swoją drogą czy ktoś może mi powiedzieć jak w rzeczywistości się ma brak tak naprawdę umiejętności blokowania ataków na modłę Monster Hunter i samej szybkości walk do serii Souls. Nie powiem dobrze mi się w nie grało ale bardzo szybko się nudziłem, zwłaszcza walkami któe były powolne i na swój sposób niedorobione. Wszędzie na trailerkach widać iż postać szybciej się porusza, wyprowadza ataki, robi konkretne uniki, ale słyszałem że tak naprawdę różnicy od Soulsów wielkiej nie ma. To jak jest naprawdę?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Patch 1.04

  • Password matching can now be done regardless of level.
  • Password matching can now be done even if registered to a different oath.
  • Quicksilver bullets and blood vials can now be stored up to 600 (the previous limit was 99) in the storage in Hunter’s Dream.
  • Weapons and hunter tools have been tweaked, it will be mostly buffs.
  • A bug of the Rifle Spear has been fixed.
  • A bug with Blood Gem Imprints has been fixed.
  • Boss rewards in the Chalice Dungeons will be improved, they will now drop blood gems randomly.
  • Chalice dungeons will now include Blood Stone Shards at Depth 1, Twin Blood Stone Shards at Depth 2, Twin Blood Stone Shards and Blood Stone Chunks at Depth 3, Blood Stone Chunks at Depth 4 and Blood Stone Chunks and Blood Rocks at Depth 5.
  • Other bugs have been fixed.

http://www.dualshockers.com/2015/05/23/ps4-exclusive-bloodbornes-patch-1-04-detailed-dlc-details-coming-after-e3/

Odnośnik do komentarza

Patch 1.04

  • Password matching can now be done regardless of level.
  • Password matching can now be done even if registered to a different oath.
  • Quicksilver bullets and blood vials can now be stored up to 600 (the previous limit was 99) in the storage in Hunter’s Dream.
  • Weapons and hunter tools have been tweaked, it will be mostly buffs.
  • A bug of the Rifle Spear has been fixed.
  • A bug with Blood Gem Imprints has been fixed.
  • Boss rewards in the Chalice Dungeons will be improved, they will now drop blood gems randomly.
  • Chalice dungeons will now include Blood Stone Shards at Depth 1, Twin Blood Stone Shards at Depth 2, Twin Blood Stone Shards and Blood Stone Chunks at Depth 3, Blood Stone Chunks at Depth 4 and Blood Stone Chunks and Blood Rocks at Depth 5.
  • Other bugs have been fixed.

http://www.dualshockers.com/2015/05/23/ps4-exclusive-bloodbornes-patch-1-04-detailed-dlc-details-coming-after-e3/

 

Ach, aż se załączę i idę ubić

Kurwę Kosmosu

 

Odnośnik do komentarza

Patch 1.04

  • Quicksilver bullets and blood vials can now be stored up to 600 (the previous limit was 99) in the storage in Hunter’s Dream.

 

To jest bardzo dobra decyzja. Szczególnie natykając się na bossów, których rozwalenie kosztowało min. kilka prób, a co za tym idzie potrzebę farmienia fiolek. Ostatnia wada gry po czasie loadingów naprawiona. :>

Odnośnik do komentarza

w tej gierce jest sporo fajnych alternatyw związanych z większością npc. gdy pierwszy raz do niej poszedłem księżyc był już nisko nad ziemią,

i zdradzała oznaki obłędu.

na ng+ wpadłem już do niej przed ubiciem Roma i

i zaatakowała moją postać, choć mogłem ją posłuchać i opuścić klinikę co zaowocowałoby zdradzeniem jej prawdziwych intencji wobec wysyłanych jej ocalałych.

zayebisty motyw jest też z pewną kurtyzaną, oraz kolesiem którego znajdujemy we wnętrzu wiatraka. 

 

jeśli nie masz ochoty jej drugi raz przechodzić, przed finałem polecam zrobić sobie save na pendrive i obczaić wszystkie 3 endingi zależne od zjedzenia wszystkich 3 kawałków pępowiny oraz ostatniej decyzji. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

W patchnotach do 1.04 pojawiły się wzmianki o rebalansie (wzmocnieniu) broni i dostosowaniu poziomu trudności na ng+ (czyli pewnie ułatwieniu). Teraz platyna pewnie będzie się liczyć tylko na niespatchowanej wersji co? :reggie:

 

zrobiona stojąc na jednej nodze w przedpokoju 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...