Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

spuszczałem się już w tym temacie nad ścieżką dźwiękową tej GOTG gry? nie? to spuszczam się teraz 

 

 

wersja z dialogami Ojczulka (kolo brzmi jak T. Hardy w nowym Mad Maxie  :wub: ) dodaje +100/10 do Klimatu  

 

 

:lapka:

 

 

dzisiaj rano ukończyłem pierwszy raz na setnym levelu

no cóż, póki co GOTY 2015, wiesiek trzeci nie podołał

 

 

walka z Gehrmanem :fsg:

 

Edytowane przez wet_willy
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ktos by chcial jutro ze mna i jeszcze jednym znajomym z grupy zagrac ng+5? Level minimum 63 do najlepiej 150. Ja mam 100, wiec zeby to jakos bylo za starych zasad z laczeniem. Wlacze streama, mozna pogadac itd. Fajnie by bylo gdyby ktos sie zglosil, bo chcialbym uwinac sie z ng+5 za jednym posiedzeniem.

Dlaczego tam ide? Nie chce mi sie farmic chunkow do Uncanny Chikage plus musze miec odkryta lampe Hypogean Gaol.

Ktos sie pisze?

Odnośnik do komentarza

W ogóle nie żałuję, że moją pierwszą grą na ps4 nie był MGS 5 ...

 

Już nie chodzi o sam miodny soulsowy gameplay, o grafikę, która nie pierwszych lotów i tak robi wrażenie na takim niewymagającym człowieku jak ja. Chodzi o ROZRYWAJĄCY WNĘTRZNOŚCI KLIMAT WIKTORIAŃSKI! :banderas::obama::fsg:

 

Co chwilę staję, trzaskam foty(ten share to jest super!) i chłonę każdy dialog, dźwięk, obraz, szczegół. Póki co goty 2015 na ps4!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony Jerome ma racje, z drugiej jej nie ma.

 

 

Jakiś tydzień temu pożyczyłem BB mojemu najlepszemu koledze. Nie jest to jakiś hardkorowy gracz i pasjonat, ale od kilkanastu dobrych lat ma styczność z konsolami. Ile nasłuchałem się przekleństw, że chu.jowa gra, że to ma sprawiać przyjemność, że on idzie pograć w coś innego. Wczoraj ubił Bestię Kleryka. Kiedy opowiedział mi, jaki to był spocony i zachwycony po pokonaniu jej, to aż mi się na sercu zrobiło dobrze. O to właśnie mi chodziło. To właśnie sens życia.

 

 

Ciekawe jakie przekleństwa wymyśli przy Ojczulku  :Coolface:  :Coolface:  :Coolface:

Odnośnik do komentarza

'Każda walka wygląda tak samo' serio? Naprawdę? Really? <naprawdę w innych językach>

 

Szukanie słabych punktów, uczenie się zachowań, wykorzystywanie otoczenia, różnorodność broni i taktyk z nimi związanych nazywasz powtarzalnością?

Odnośnik do komentarza

pobaw się w poszukiwanie i podpinanie run o odpowiednich skillach, ulepszaj i naprawiaj bronie, dodawaj im odpowiednie statusy, sprawdź działanie artefaktów łowców, wreszcie innych brzeszczotów. każda z nich posiada kilka zagrań, oraz zachowuje zupełnie inaczej w zależności od formy stosowania (np. pistolet i miecz, który po rozłożeniu canceluje ten pierwszy). sam level design i zawarte w nim sekrety, to wyższa półka wśród konstrukcji levelów w grach video. 

Odnośnik do komentarza

Trochę jednak tak, unik, unik, unik, atak powtórz do zesrania. 

 

Bloodborne na razie leży odłogiem i czeka w kolejce po MGS, pewnie nie skończę nawet tej gry bo nie mam tyle czasu a podejrzewam że to nie jest do ogarnięcia w 30~40H grania. Jednak dalej twierdzę że walki są schematyczne, bossowie spoko gra ma klimat ale rozgrywka opiera się na tym samym w kółko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...