Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Akurat foursequence zna mnie z umbassy, wie ze jestem z Europy.

Zrozumcie, ze taki mam teraz styl i filmiki wam daje, wiec wiecie jak to wyglada. O to chodziło.

Zreszta większość tam pierdzieli głupoty bo zapraszałem na walki z zasadami, grałem tutaj w bb w fight clubach? I co było? Rownież praktycznie same wygrane. Płacz noobow to jest to co lubię. Ja wszystkie walki z tymi gośćmi mam na filmikach, a gdzie ich dowody? Na grubo kilka tysięcy walk dosłownie 3 na krzyż. Większość mnie zna i wie, ze jestem kompletny w Soulsach.

Dalej będę jechał tych cieci

 

Akurat kilku krzykaczy znam także ich zaproszę do walki i stanie się z nimi to co z ludźmi ze światowej grupy bb na fejsie, to co z 4chanem i to co u hermita. Oni już się upewnili kto jest najlepszy. Zabawa znowu się zaczyna! Praise the Cursed Clan! Praise the DeathStalkerRai : coolface:

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat kilku krzykaczy znam także ich zaproszę do walki i stanie się z nimi to co z ludźmi ze światowej grupy bb na fejsie, to co z 4chanem i to co u hermita. Oni już się upewnili kto jest najlepszy.

 

http://i.4cdn.org/vg/1442931653636.webm

 

http://i.4cdn.org/vg/1442936596568.webm

 

http://i.4cdn.org/vg/1442936494792.webm

 

@Ukyo

 

Nigga please, waste of time :yao:

 

Swoja droga szykuj dupe na dodateczek :lapka:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Większość mnie zna i wie, ze jestem kompletny w Soulsach.

Cały czas wydajesz sie gubić sedno sprawy. Gada sie o Tobie nie ze względu na umiejętności, tylko ze wzgledu na sposób bycia. Wszedzie gdzie sie pojawiasz, w psn, na forach, fb, zaczyna sie dym, bo ludzie nie mogą Cie znieść. Tu nawet nie chodzi o to jak grasz, zresztą skillem w soulsach niczym sie nie wyróżniałeś spośród regularnych graczy pvp. Może i w Demonach coś tam grałeś, ale to był na początku dosyć hermetyczny światek. W DkSach byłeś już szary. Kuźwa, DaN, który tu przecież pisuje, a który dominował w statystykach turniejowych i lidze w DkS1, na bank nie zaliczył by siebie do czołówki światowej bo ma rozum i godność człowieka. W dwójce też przez uj czasu nie chciałeś iść do NG+ by pograć z polską ekipą a jak już sie zjawiałeś to niczym specjalnym nie błyszczałeś. Raz na wozie raz pod wozem, jak każdy z nas. Nie wiem skąd Ci sie bierze ta megalomania

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Lipert bzdury. Zapytaj choćby mitra który często oglądał moje walki w kiln czy Gregozol w fc. Zauważ tez jakimi buildami grałem, a co robiłem.Można mnie nie lubić, ale po co wymyślać? Ratio od zawsze 90% to rzeczywiście nic wielkiego.

 

Bluber obecnie trzy.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Całokształt lipert. Nawet u motyla zdecydowana większość wygrywałem czy w fc. Wiesz ile się zrobiło i ile godzin nawaliło. Dodam od siebie, ze uważam pl scenę pvp w dks ds i bb za najlepsza w Europie. W burg i u motyla walczyli najlepsi czy w fc. Sporo Polaków moge wymienić z czołówki. W bb jest trzech w pierwszej dziesiątce.

Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie to zastanawiało, z kim nie pogadam to ma dodatnie ratio. Cuda na kiju panie. I dalej nie wiem, skąd bierzesz te rankingi. W Demonach były czity, na arenie w DkS1 kilku zboczeńców nie wyłączających konsoli przez tydzień było poza zasiegiem reszty świata a w DkS2 nie było nic znaczącego. W BB w ogóle jest jakieś ratio w tym rankingu czy po prostu wystarzy klepać 24/7?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, ze hejterzy robią np tak, ze wygra jedna walkę, a 10 przegra to już nie napisze. Napisze ooo roz(pipi)alem go itd, a lipert dobrze wiesz, ze np grając cała noc pvp walczysz często po kilka razy z tymi samymi ludźmi rownież. Zatem jeśli raz kogoś zniszczyłem po hamsku tak drugi raz już idzie normalna walka i i tak przegrywają praktycznie wszystko.

Tak samo teraz napisałeś w odpowiedzi do blubera "zgadnij" a ja ci moge udowodnić. Znalazłem 2 gości którzy mieli wielki potencjał i grali brutalnie. Pisałem z nimi i maja taka sama politykę w randomowym pvp. Zgodzili się dołączyć i niszczyć.

Takich wredot jak ja jest tysiące, a piszą tylko o mnie - tyle ze 4chan, grupa fb 10tys ludzi, hermit przekonali się, ze z zasadami czy nie i tak jestem od tych krzykaczy dużo lepszy. Oni wszyscy wiedza gdzie walczę od dawna.

Cursed Clan od 2011 zmienił kodeks i wywalił wszystkich z klanu, zreszta pamiętasz to na pewno :Coolface:

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...