Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja przeszedłem grę w singlu bez poradników i bez używania lockowania pierwszym razem. Broni palnej użyłem może kilka razy na samym początku. Używałem głównie szerokiego ataku rozwiniętym toporkiem na wszystkich. Sporadycznie zdarzało się, że gra nie zaliczała trafienia wroga mimo jego trafienia ale dramatu nie było. Na szybkich przeciwników trzeba było też dobrać dobrze moment ładowania ataku.

 

No generalnie gra nie wymusza jedynego dobrego sposobu.

Odnośnik do komentarza

Blood rock znajdziesz takze w lochach. Obecnie mam 3 bronie na +10 i najwieksze spustoszenie robi Ludwig - ok 500dmg:)

Upgrade rob na bieżąco. Wzgladem radze sie nie przejmowac. Nigdy mi go nie brakowalo i nie brakuje. Wiedza wielkiego czy szalenca rowniez wpada w lochach i zwyklej grze. Bedziesz mial kamien Oko to wpada ze zwyklych wiesniakow. Nie ma co robic juz z tym wzgladem:)

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Ok, jako osoba ktora chyba wbila pierwsza platynke na forumku [tzn Sobal byl pierwszy, ale dostal bana xD], oto zlota rada dla Ciebie Ficek:

 

Very Hard - Cane

Hard - Saw Cleaver

Normal - Ludwig Swag Sword

Easy/Very Easy - Hunter's Axe - R2 charge atak jest fes OP, cala gre praktycznie przeszedlem nie levelujac postaci z ta bronia xD

 

Bron nalezy od razu levelowac, jak tylko masz kamienie i bron ktora wiesz ze bedziesz uzywac to nie ma co zwlekac. Jako ze smigasz z Toporkiem no to podstawowe statystyki to Vitality [tak z 35], Endurance [tak z 25] no i Sila [50] :lapka:

 

Gdyby po pierwszym przejsciu bylo Ci malo, to wtedy mozesz poeksperymentowac z innymi buildami, np katana czy speare etc. ale na razie trzymaj sie Axe'a jako swiezynka Soulsowa.

Odnośnik do komentarza

 

Ludwig's Noob Blade? :kaz:

 

Nie no, poważnie, co wszystkich tak jara w tej broni? Zwykła forma to nudny longsword, a ataki transformacji choć fajnie wyglądają, są wolne, mają małe dps i nie pasują do systemu walki w Bloodborne.

No to w co polecasz inwestować?

 

 

Jak dla mnie fajne są te bronie, które są szybkie i/lub pozwalają na dobre combosy, czyli Blades of Mercy, Saw Spear, Saw Cleaver, Reiterpallasch, Rifle Spear i pewnie jeszcze Burial Blade, ale tym jeszcze nie grałem.

Odnośnik do komentarza

Mnie się Święty Miecz Ludwiga niezwykle podobał i to jego maksymalnie przy pierwszym przejściu ulepszyłem, choć zastanawiałem się nad (tak, typowo) toporem. Uwielbiam Dusze, i niejako przyzwyczajony jestem do tego specyficznego ciężaru broni (a w Krwistych kapitalnie tu czuć). Notabene towarzyszył mi przy dwóch najcięższych pojedynkach w grze, jak i przy wielu innych. Drugi poszedł do ulepszania na maks Topór Łowcy. Wybitny oręż. Tak jak Bansai zauważył, R Dwa jest mocno przesadzone z racji KO dla większości przeciwników. Z racji zasięgu, całkiem przydatna zabawka jest laska w alternatywnej formie. Bicz bowiem jest całkiem sprawną zabawką na kilku bossów oraz w lochach. Miło wspominam Chikage, a początkowa Piła....poezja designu i coś co warto ulepszyć i dzierżyć w dłoni, choć są lepsze zabawki.

Odnośnik do komentarza

haaa dwa pierwsze bossy leza, pierwszy poszedl bez problemu o dziwo za drugim razem (za pierwszym raczej bylo to niemozliwe bo dopiero po porazce odblokowalem mozliwosc levelowania statystyk), z drugim troche sie nameczylem w jego drugiej "diabolicznej" formie bo nie potrafilem sie do niego zblizyc ale nakupilem koktajli i go zatluklem z daleka :P

 

zacna gierka nie powiem, art design powala na lopatki, szczegolnie przeciwnikow, zdziwilem sie bo az tak wczesniej nie sledzilem informacji, ze mozna w locie zmieniac pod krzyzakiem bronie z dwoch do obu rak

 

btw pytanko co do hmmm chyba side questa

dziewczynka w oknie chciala bym znalazl mame, pokonalem gascoine'a, zebralem jakis przedmiot, oddalem jej i sie rozplakala i tyle - nic sie za to nie dostaje czy bonus wpadnie mi pozniej?

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...