Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

A mi w ogóle nie chciało się tych lochów ruszać. Jest tam w ogóle coś z fabułą związanego?(oprócz tego, że to są te lochy gdzie odnaleziono tą starszą krew)

 

 

możesz dotrzeć do pthumeryjskiej królowej Yharnam, która kilka razy pojawia się w głównym wątku i zebrać po drodze dużo dobrych kamyków do broni, nowe wersje broni w losowych kielichach, ze dwa sety łachmanów i kilka rzeczy do platyny (Beast Claw etc.)

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Generalnie jestem starszej daty graczem( ale nie starym:)) i platyny i osiągnięcia do zbędny wynalazek. Poziomy tam są dla mnie zbyt słabo zbudowane i jakoś nigdy nie mogłem do nikogo dołączyć w tych lochach, jakieś hasła i cuda na kiju. Może jeszcze się przekonam ale do bloodborna wracam parę dni przed premierą aby zacząć ng+ i dodatek:)

Odnośnik do komentarza

Chyba zbytnio przelevelowałem, bo Amelia padła za pierwszym podejściem bez żadnych buffów :sir:. Ostatnio nawet dużo nie ginę, czego nie mogłem powiedzieć o Dark Souls 1.

Na PS4 mam jeszcze opcję Dark Souls II: Scholar of the First Sin. Warto po Bloodbornie to ogarnąć? Jak wypada poziom trudności i gameplay?

 

Tam chyba bardziej gra się na zasadzie tanka: tarcza + blokowanie, gdzie życie jest na wagę złota. W Bloodbornie to bardziej jazda na żywioł, czyli slashing + leczenie w trakcie zadawania ciosów. Co mnie przeciwnik uderzy to praktycznie odzyskuję cały pasek dzięki rally. Co jest fajne.

Odnośnik do komentarza

ty dopiero amelie bijesz? xDDD fajny grinding prowadzisz, chyba godzinami biegasz po tych lokacjach i nabijasz sobie krew, ktory masz lvl postaci?

No i co że dopiero xd W innej kolejności robiłem pewnie, dużo łaziłem no i dwa chalice dungeons obskoczyłem wpierw. Z fabularnych ubito po kolei:

 

 

Cleric Beast, Father Gazpacho, Djura, Blood Starved Beast, Hemwick Witch, no i na końcu Amelia

 

 

Level luknę w domu, bo nie kojarzę. Statsy ok STR 30, EN 23, VIT 25, SKL 15, reszta poniżej 10. W łapie Ludwig's Holy Blade +6 z runami wzmacniającymi thrust (naładowane R2 + R2 na dobicie rozwala wszystko co chodzi).

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

to zmienia postac rzeczy Red, calkowita inna kolejnosc przyjales bo z tego co czytam dla wiekszosci amelia to z reguly trzeci napotkany boss, u ciebie jest inaczej

 

btw mnie bloodborne bardzo zaskoczyl, glebszy osad wydam jak gierke skoncze albo bede pod koniec ale przy corocznym glosowaniu na goty 2015 bede mial niezlego zgryza

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...