Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

juz w sobote wam gadalem w kraku, ze sie zaskoczylem, tym bardziej, ze soulsy z plusa odpalone na innym koncie (by nie bylo beki w CW hehehe) usunalem po 2h - tragiczny framerate, oprawa, slamazarny system walki i poziom trudnosci mnie odrzucily

 

tutaj jest o wiele dynamiczniej, plynniej i mega bardzo art style mi sie podoba

 

i nie liczac bossow bo ci nawet bez taktyk moga dobrze napakowana postac w chwila moga nas zalatwic nie ma jakos tragicznie, jak na razie najtrudniej bylo na samym poczatku do momentu obudzenia lalki, dalej juz powoli ale caly czas do przodu

Ficuś tylko nie graj w nic w 60 fps przed sesją z BB, bo t.j. ja, oraz mate5, będziesz widział dropy do 15' :pawel:

 

dwa dni temu po dluzszej przerwie odpalilem wieska3 by obadac fps na ps4 po 1.10 i odlozylem na chwile bloodborne - jak znowu sobie przypomnialem jak wiesiek ma spaczony system walki, sterowanie i hit boxy to zaplakalem w porownaniu do tego

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Red

 

 

Djury mogłeś nie zabijać. Po zabiciu Blood Starved Beast, odradzasz się z powrotem w tej lokacji i zachodzisz Djurę od tyłu. Wchodzisz na wieżę i wtedy możesz z nim pogadać. Z tego co pamiętam da ci jakiś gest i coś jeszcze. No i nie będzie już cię atakował z działka, o ile ty nie zaatakujesz nikogo pod wieżą :)

 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Shadof of Yharnam - dziesiaty raz podchodze :beksa:

 

Co za skok trudnosci.

 

W akcie desperacji nie uciekaj się do summonowania, jak już ich ubijesz to satysfakcja będzie porządna. W spoilerze niżej drobna, drobna rada.

 

 

Zacznij od piromanty, AI jest skonstruowane pod tę kolejność

 

Odnośnik do komentarza

Mowisz pewnie o zywych graczach, no to u mnie odpada. Ano, las i robaloludzie to lekka kalka z parasajtow w RE4.

 

Jutro sprobuje ponownie, poczawszy od piromanty. Juz raz mialem tak, ze zostal jeden ludek z 10% energii, ale zaczal przywolywac wielkie węże i poleglem.

 

Too much, dosc na dzis. Nie wytrzymalbym ponownego kwikania omijanych swin w lesie.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Hmm nie wiem jak to teraz wygląda ale wczesniej randomów jak szukałeś to ci około 10 level róznicy szukało ale jak na hasło ustawiałeś i ziomka zapraszałeś to bez znaczenia i nic mu z statystyk nie ubywało, ale potem wszedł kolejny patch po którym nie grałem i nie wiem jak to wyglada. 

Odnośnik do komentarza

to jak dalej tak jest to zapro na haslo ogarnietego ziomeczka z wysokim levelem i wymaksowanymi broniami chyba walki z bossami uczyni samograjami gdzie jedynym naszym zadaniem bedzie schowanie sie za filarem by nie zginac :P

 

1.05 to zmienił z tego co czytam i teraz masz tak, że zrównuje level zapraszanego kumpla co-opowego, no i takie czitowanie było bez sensu w podstawowej kampanii nie ma nikogo unbeatable dopiero w lochach robi się ciężko 

Odnośnik do komentarza

ja od weekendu mialem malo czasu na granie, doszedlem do amelii i z marszu mnie ostro zlala wiec odpuscilem i poszedlem gdzie indziej, wyczyscilem stare yharman i wczoraj prawie z marszu rozwalilem bestie zadna krwi wiec pewnie jak znowu bede mial chwile przy konsoli w pierwszej kolejnosci zajme sie tym bossem

Odnośnik do komentarza

Dostałem jeszcze dziś w dupę od cieni - chyba z 10 podejść, już myślałem że pada rozwalę o ścianę.

W moim przypadku ubijanie wpierw pyromancera się nie sprawdziło - przez to gość z kataną i pochodnią dostają 2x taki zasięg. Wtedy nawet podczas turlania się lub stojąc za posągiem przebijają mnie na wylot (detekcja kolizji ssie w tej grze...), albo gangbangują w jednym momencie.

Pomogło mi podejście:

- wpierw ubić katana guy za pomocą ripost - łatwo się nadziewa na pistolet.

- gdy pozostali dwaj zaczynają mutować do fazy drugiej, podbiec i tłuc pyromancera ile wlezie w czasie transformacji

- po chwili zaczynają przywoływać wielkie węże - tu już trzeba mieć trochę szczęścia by uniknąć, przeżyłem jeden atak chyba na 10 HPkach

- jak zostanie tylko koleś z pochodnią, to podbiec, tłuc, ale uważać na jego podmuchy ognia (potrafią zniszczyć w jednej fali).

Właśnie mi się udało, ale serce miałem na obrotach chyba 200 bps. Kto to widział tak gierką kąsolową się stresować ;/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

brne dalej, wprawdzie jeszcze do amelii nie podchodze ale czyszcze wszystkie inne warianty sciezek do innych lokacji wraz z bossami, jezu jaka ta gra jest dobra i jaki ma design, jeszcze zanim ja dostalem ogladajac screenshooty przy recenzjach bylem pewny, ze to brzydal, a na tv gra momentami wyglada zjawiskowo

 

 

 

 

 

 

9em2CkR.jpgoNCOiKQ.jpgGUAZdWZ.jpg2OBbVCD.jpgFnauI2P.jpg76aTHhZ.jpgRjXknmi.jpgVBrk3Dj.jpg

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...