Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko że nie może zadzwonić w dzwonek

 

W Cathedral Ward multi działa dopiero jak otworzysz jedną bramę tym kluczem za 10k dusz.

 

 

 

 

 

Ficuś, daruj sobie Ludwiga. To noob weapon, która dużo zadaje jednym ciosem, ale zaprzepaszcza szybkość systemu walki.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

ja sie tylko pytam, to nie jest rownoznaczne z tym, ze bede tylko nim smigac :P mam na uwdze ten klucz do bramy w rejonie katedralnym, ktory mozna bylo kupic za 10k ale tez mozna bylo to olac i obejsc i brame otworzyc z drugiej strony, stad pytanie czy kupno za krew miecza ludwiga to jedyna mozliwosc jego pozyskania ;)

Odnośnik do komentarza

 

Tylko że nie może zadzwonić w dzwonek

 

W Cathedral Ward multi działa dopiero jak otworzysz jedną bramę tym kluczem za 10k dusz.

 

 

 

 

 

Ficuś, daruj sobie Ludwiga. To noob weapon, która dużo zadaje jednym ciosem, ale zaprzepaszcza szybkość systemu walki.

 

 

Ficek, Janusz Sword najlepsza broń w grze, nie słuchaj Mejta :[

Odnośnik do komentarza

Ludwig jest bardzo dobrą bronią  - zadaje duże obrażenia, jednak jest wolna. Sprawdza się na powolnych bossach. Bom - mega szybka, zadająca mniej obrażeń, dająca więcej funu broń. Obydwa mam na +10 i w zależności od sytuacji używam albo jednego, albo drugiego. Jeżeli miałbym coś polecić na start z BB to właśnie bom. Ja pierwsze przejście miałem na Ludwigu, ale prawdziwym skarbem okazał się bom. Większa frajda. W DS3 nie popełnię już tego błędu co w bb i wybiorę postać/broń która jest bardziej szybsza i zwinna (czyt. bom w bb)

Odnośnik do komentarza

R1, R1, R1 odskok. No.

No jak się noobi i nie wie się, że mieszanie R1 i L1 oraz ataki po rollu i dodge'u zadają większe obrażenia albo nie wie się, że charge'owane R2 mają follow upy albo gdy nie używa się pelletsów, albo gdy nie żongluje się dwoma czy trzema brońmi których movesety sprawdzają się na innych przeciwników, TO MOŻE WTEDY TAK, MASZ RACJĘ.

Odnośnik do komentarza

 

R1, R1, R1 odskok. No.

No jak się noobi i nie wie się, że mieszanie R1 i L1 oraz ataki po rollu i dodge'u zadają większe obrażenia albo nie wie się, że charge'owane R2 mają follow upy albo gdy nie używa się pelletsów, albo gdy nie żongluje się dwoma czy trzema brońmi których movesety sprawdzają się na innych przeciwników, TO MOŻE WTEDY TAK, MASZ RACJĘ.

 

I to wszystko? cały system walki? 

 

No faktycznie robi wrazenie nie to co inne slashery. Nawet te 10 letnie.

Dwie , trzy bronie.

To było najlepsze

 

Gra jest genialna i niszczy klimatem ale systemem walki to moze konkurowac z god of war. Litosci.

Edytowane przez kanabis
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...